Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért tesztelne engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért tesztelne engem?

Figyelt kérdés
Sokszor olyat csinál hogy pl. nem rögtön ír vissza nekem választ, de úgy hogy még fent van. Azt mondja ilyenkor tesztel, kíváncsi arra, hogy mire, hogy reagálok.
2021. szept. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kapcsold ki a netet és feküdj le aludni 🤷🏼‍♂️ hagy gondolkodjon.
2021. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Hát tesztelgesse a jó édes anyucikáját. Egyszer megkérném, hogy ne csináljon ilyet. Vagy őszinte, kölcsönös szerelem van köztünk, vagy fejezzük be a kapcsolatot. Második ilyennél elköszönnék tőle.
2021. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is mint te.

Csak nekem nőkről beszél, meg az exeiről, vagy hogy: most egy csaj írt rám..ja nem igaz, csak tesztellek.

Komolyan, mire???

Igaz, mi nem járunk, nem olyan régóta ismerem.

Szerintem ez nem normális dolog. Én meg is mondtam neki hagyjuk békén egymást szerintem.

2021. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tesztel. Chatel massal.
2021. szept. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám:D
2021. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan fickónak tűnik...
2021. szept. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi hogy reagálsz. Nem akarja h ne írj le valamit azért, mert beleírt még vmit.
2021. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!