Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a párom viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemisták vagyunk, évek óta együtt vagyunk és egy éve együtt is lakunk.

Amikor összejöttünk még gimisek voltunk. Eleve nem sok barátom volt, de ő miatta eltüntek...oké az ilyenekért nem kár. Most egyetemen kezdek kicsit szocializálódni, végre lett egy nagyon jó barátnőm is aminek nagyon örülök, viszont a párom egyiknek se. Megy a hiszti, hogy azt az időt vele is tölthetném. Folyamatosan együtt vagyunk, alig volt nap amikor nem.

A másik dolog, hogy rendszeresen megszégyenít szülők, barátok, ismerősök előtt vagy csak úgy a boltban akár. Ő mindent tud én hallgasak, amit én akarok az felesleges stb. Ezek után komolyan elgondolkodtam...

Tudom beszéljek vele, fogok. Ezek alapján nektek mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?


2021. szept. 7. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem egészséges kapcsolat. Gimisként, azaz gyerekként összejöttetek, és azóta is együtt vagytok.

A fiatal lánynak értett férfi, a fiúnak meg MILF nő kell, hogy érett emberré váljon.

2021. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Elmondom mindenki kollektív véleményét az oldalon. Hagyd ott, illetve a kommunikáció az nagyon fontos.


Ezért kár volt kiírni a kérdést ...

2021. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valami miatt kisebbrendűségi komplexusa van, amit azzal próbál kompenzálni, hogy felsőbbrendűnek mutatja magát nálad. Így próbálja növelni a saját önbecsülését, azzal nem törődve, hogy a tiedet rombolja. Ráadásul birtokolni is akar, betegesen féltékeny. Nem túl jó előjelek.
2021. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy semmi értelme. Elmar mellőled mindenkit és rombolja az önértékelésedet. Tönkre fogsz menni mellette, szerintem ezen megbeszélni sincs mit. Ő ilyen, gondolod, majd megváltozik?
2021. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nem gondolod, hogy a barátaid okkal hagytak el? Én nem bírnám végigasszisztálni, ha a legjobb barátnőm pasija állandóan alázná a barátnőmet előttem, meg elkussoltatná, és korlátozná.
2021. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van a családban ilyen férfi! Ha meglátom valahol, elkerülöm, ha családi rendezvény van, gyorsan menekülök. Ezekkel nem lehet boldogan élni, viszont arra jók hogy megkeserítsék mások életét.
2021. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én nem tudom...mostanában mondták az ismerőseim, hogy ez nem normális. Ez az első kapcsolatom, tehát viszonyítási alapom nincs.

De így nem érzem jól magam. Most kezdem épp felépíteni az önbizalmam és magabiztos lenni, de nem támogat.

2021. szept. 7. 18:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs értelme így a kapcsolatnak.

Vagy leultok és megértéted vele a dolgokat(amit kötve hiszek) vagy ez ennyi volt. Meg ideig óráig birnad de utána teljesen beleunnal így ebbe és eleged lenne hidd el.

2021. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem viszonyítási alap kell, hanem józan paraszti ész.
2021. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tapló a barátod. Ez nem fog változni már. Szakíts! Csak van az egyetemen tőle sokkal normálisabb srác.
2021. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!