Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom pont akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom pont akkor kezd panaszkodni vagy beteg amikor nekem pont nem aktuális, es ez miatt utálkozik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Jeleztem neki, h munka miatt nem szeretnék már ejszakákba nyúlóan csetelgetni hanem korán aludni, mert hamar "összeesek" már esténkent.


Egész nap nem szokott irni nekem, csak kizárólag ha én írok rá holott tudja jol hogy napkozben tudok irni(meg ő is). De soha nem akar kezdeményezni allandoan nekem kell.

Ez miatt már ott tartunk hog' akkor en se irok rá. Nem fogok mar kaparni utána.


Viszont amikor rá is irok elalvás elott h joejt én "meghaltam",akkor kezdene el magárol regélni órákat meg a problémáirol.

Irtam neki h majd holnap. Erre megsértődik meg mindennek kihoz hogy nem vagyok empatikus hova sietek miert sz.rom őt le.(nem monstam mar neki hogy azzal kezdtem hogy joejt en alszok...!ergo nem csetelgetes miatt irtam..magátol meg nem tűnik neki fel. Ergo pont h ő nem az empatikus)


Most puffog meg elitel h nem lehet ram szamitani. Es számtalan ilyen van.hogy MINDIG akkor akar velem beszélgetni ha én kezdeményezek!


Szoval ha en meg akarnék vele beszelni akár egy problemam, akkor ő kezd el panaszkodni es ömlik mint csapbol a viz a saját problemaival de addig eszébe nem jutott volna szolni mondani, mindig csak akkor ha en kezdeményezek "A"témát, semmit nem tudok megbeszelni mert elkezd folyni a BC D témáival.



2021. szept. 10. 07:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Pontosan utolso!


Pont h nem futok már utana. Korábban még allandoan kapartam kezdeményeztem ma már viszont nem irok ra nem hivom fel. Kivancsi is voltam akkor ő keres e. En NEM.

Aztan csak ráirtam annyit h joejt.

Bár ne tettem volna.


Mindig rákap csak arra ha en nyitok felé vagy témát, en jelentkezem, es azt kihasználva zudít rám mindent ahelyett hogy ha van vmi kozolnivaloja magátol rámirna/jelentkezne.


Plusz a mostani hétvégén speciel latni se akarom csak tartok attol h abbol balhe lesz, ha nem kamuzok jol. Az oszinteség meg ugye oda vezetne amit belinkeltek itt, h kiforgatná abbol is csak a balhe lenne.


Szoval po t hogy nem futok!elegem lett már abbol hogy kapartat.



De még ezt is(hogy en egyszeruen csak aludni akartam), kiforgatja, hogy en sz.rom le ha ő beteg.


Tudnánk hetkozben is találkozni csak nagyon nem praktikus.

En meg utálok amugyis 10 percekre vagy 1 orara osszefutni. A belinkelt kerdesben errol is irtam h ezen is veszekszunk amugy. Mert sztem ez nekem odavetett jutalomfalat, hogy 10 percre elugrik hozzam a meloba, szerinte meg en nem értékelek 10 percet se.


A hetkoznapi talalkozas tema nalunk vitaalap. Jobb nem is beszelni rola inkabb.

2021. szept. 10. 08:45
 22/32 A kérdező kommentje:
*jav: és NEM
2021. szept. 10. 08:46
 23/32 A kérdező kommentje:

Ja vagy pl hetkozben el is tudna vinni ebédelni vagy egy "körre", csak az ilyen tenyleg par oras "összefutások" nekem már nem fekszenek valahogy.


Vagy vele vagyok normalisan es nem igy hogy x orára rohannom kell vissza melobe, vagy inkabb hagyjuk már ezt a 10 perces/1 orás dolgokat.


Ebben sem egyezunk. Mert nekem rohadt rossz hogy 1 ora mulva üljek vissza a meloba es el kell válnom tőle azaz tobb vele nekem a kín mint ami jo benne, szerinte meg ha szeretném ertekelnék 10 percet is.



Komolyan addig jo csak amig ez nem tema. Mert ezen is csak veszekednénk hogy nekem nem jo, de ha szeretném szerinte nekem ennek marpedig jonak kéne h legyen. De nekem nem az!

2021. szept. 10. 08:52
 24/32 anonim ***** válasza:
A párodnak láthatóan nem társ kell, hanem lelki szolga, aki az éppen felmerülő igényeit, szükségleteit mindig kielégíti. Ennek semmi köze a szeretethez. A szeretet ugyanis az elfogadásról szól, arról, hogy attól függetlenül örülünk a másik ember létének, hogy mit tesz vagy nem tesz meg nekünk. Ha nem akarsz lelki szolga lenni, akkor nincs értelme tovább erőltetni ezt a "kapcsolatot", melyben igazából még a szükségleteitek egymással való kielégítése is hiányérzetet hagy mindkettőtökben. Ez nemcsak hogy nem szeretet-kapcsolat, hanem még csak nem is egy jól működő érdek-kapcsolat.
2021. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

De itt nem arrol van szo hogy rám ne tamaszkodhatna, vagy nem érdekelne.

Hanem ne 11 kor meg ejfélkor akarjon már rám támaszkodni, hogy aztán legyen oka lecsesznie, mert én aludnék ehelyett.


Es napkozben meg jatszmázik, h nem ír meg semmit, de akkor jut eszébe, mikor en valojában csak elkoszonok aznapra.



Szoval nem érzem magam hibásnak. Azaz itt nem beszélhetunk kölcsönösségről.



Mindezek is okozzák azt h elhatárolodom tole.


Azaz nem irok rá nem hivom fel

Nem akarok vele hétvégézni.

Ismétlem nem jatszma ez a részemrol, hanem valoban nekem már nem esik jol olyanra ráírni aki DIREKT szándékkal nem ír! Nem jo érzés. Hanem taszító érzés!hogy inkabb nem is írok akkor.


A hétvége sem játszma részemrol hogy akkor bosszubol nem megyek hozzá.

Hanem ezek után én megölelni puszit adni, de csupán ránezni is képtelen vagyok, miután ezeket tette velem.


Es persze hogy ezzel támadási feluletet is adnék hogy mi az már hogy nem találkozom vele. Megint én lennék a bűnbak. Igy a leheto legjobb kamut kell kitalálnom.



A fő probléma egyszeruen, hogy nem néz magába.

2021. szept. 10. 09:21
 26/32 A kérdező kommentje:

Megkertem arra hogy legyen szíves napkozben jelentkezni es magátol es ne ejszaka.


Remélem menni fog, es nem izzad bele, meg nem hal bele..

2021. szept. 10. 09:28
 27/32 A kérdező kommentje:

Habar lehet magamat szívatom ezzel ha napkozben aztan neki áll pár sor helyett órákra zavarni munka kozben..

Át kellett volna ezt gondolnom:(

2021. szept. 10. 09:29
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha nem futsz utána akkor minek írod neki hogy jó éjt?

Én ennyit se tennék. Ha majd akar keres.


Engedd el ezt az egészet!

Senkinek se jó ez,vagyis de talán neki. Nem értem miért ragaszkodsz egy ilyen emberhez, meg hogy van ehhez erőd és kedved?

2021. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Volt már neked másik párkapcsolatod? Tapasztalta már hogy ezeknek hogy kéne működnie?


Semmi jót nem olvastam tőled erről az emberről, nem tudom még érteni miért vagy még vele? Miért szenvedsz?

Láthatóan Ő nagy ivbe le.. Hogy mi és hogy van..Te meg agyalsz, és próbálod helyrehozni amit nem lehet igazából.

2021. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Azért írtam jóéjtet h megelőzzem azt, hogy még ő mondja azt rám, h én sz.rom le őt.ez támadási felulet lett volna rajtam. Mert mi van ha en már alszom es ő benyögi..

Abbol ugye az lenne, hogy ő írta en meg arra se voltam képes, ergo en vagyok hibásnak kihozva.


Még ezt is kiforgatná, ha nem írom. Támadási felületet adnék.


Arra nagyon ügyel h annyit nyújtson, hogy ne lehessen támadni. Ezért is vannak olyanok, hogy a héten egyszer megkeres, h ne mondhassam el azt, h nem keres soha. Mindig csak en.


Olyankor sorolja az ilyen dolgait.

2021. szept. 10. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!