Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi ezt barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi ezt barátnőm hogy ő mennyit változott?

Figyelt kérdés

Össze költözés előtt azt mondtam nem akarok olyan kupiban élni mint ők otthon.


Oké változott kicsit,de még mindig napokig előhagy dolgokat, bedobálja őket a szekrénybe, nem érdekli ha 2 3 hétig nincs felmosva vagy úgy kell szólni hogy a kinti virágokat öntözze meg helyettem,(ő nem teszi ha ráér akkor se..)


De még mindig inkább az én érdemem hogy viszonylag rend van, mintsem az övé..mert én többet törődöm ezekkel a dolgokkal..34f


2021. szept. 10. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik, akkor vagy megszokod és elfogadod így, vagy szakítasz. Problem solved.
2021. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Jól főz vagy jó az ágyban?? Mert mi indokolja, hogy egy lusta igénytelen nővel vagy?
2021. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen en is erre lennek kivancsi, hogy mi az amit tud, ha ennek ellenere vele vagy? Jobb nincs? Ketlem.
2021. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ott ...tad el, hogy összeköltöztetek, pedig láttad, hogy igénytelen. De nem baj, jó ez így neked, maradjatok együtt sokáig.
2021. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezért próbáltam elmondani neki hogy nem tetszik amit láttam. Azt mondta hogy ő otthon próbált rendet tartani, de szülei folyton

Pikk pakk kupit csináltak így egy idő után feladta. De őt is zavarja és azt mondta ha élmény onnan más lesz..

2021. szept. 10. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Te meg elhitted? Kis naiv.

Nekem is mindig kupit csinál a három gyerek. De ez nem jelenti azt, hogy így is hagyom. Bármikor jöhet bárki, nyugodtan beengedem. Lehet, hogy lesz egy autó a kanapén, meg 3 bögre az asztalon, vagy a mosogatóban, de kupi nincs. Még csak rá se megy az egész nap.

De most, hogy látod, hogy igénytelen, rendetlen, és ez nem fog megváltozni, mit fogsz tenni? Két lehetőség van. Állandóan veszekszel, vagy megcsinálod te. Felesleges veszekedni IS és megcsinálni IS.

2021. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Vótmá,

szakíts ha nem tetszik,ne a GYK-en sírj.

2021. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
6os válaszból kiindúlva,mi lesz ha gyereketek lesz???
2021. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Hu micsoda problèmàk...

..mèg mindig

2021. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!