Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan nővel, aki képtelen megbocsájtani?

Figyelt kérdés
A szerelem kölcsönös, én vagyok a férfi, nem megbocsájthatatlan dolgot tettem. Nem csaltam meg, nem bántottam, csak viták, veszekedések voltak, kölcsönös vádaskodással, szemrehányásokkal. Fontos, hogy a vita hevében ő ugyanannyiszor megbántott, beszólt nekem, mint én neki. Sokszor bocsánatot kértem, ő egyszer sem. Elengedni, szakítani nem akar, de folyamatosan érezteti, hogy megbántottam hónapokkal ezelőtt. Ha én köszönök el, akkor utánam nyúl, mert ő ragaszkodik, és a végsőkig kitart. Nem akar mással ismerkedni, igazából én sem, de szar a hangulat, és megbocsájtani nem tud. Sem beszélgetés, sem ajándék, vagy virág nem oldja benne a sérelmeit. Egy nagy nyűglődés már az egész. Tűrhetetlen helyzet. Ki mit tenne?

2021. szept. 10. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2021. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ veszekedés alatt mit mondtál neki. Ha olyat hogy baaaszd meg, vagy kuuuuurvaa vagy, az számomra megbocsáthatatlan.
2021. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki ragaszkodik hozzád, de a sérelmein nem tud túllépni. Esetleg az idő ami segíthet. Csendes kapcsolattartással talán megvárhatjátok amíg elcsitul benne a sértettség. Vagy épp kiderül ez idő alatt, hogy mégis el tudjátok engedni egymást.
2021. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem fog megváltozni, mert alapból ilyen a természete. Uralkodni akar és gyötörni. Nem enged el, mert szüksége van rád ezekhez az érzelmi játszmáihoz. Hogy lássa, megalázhat, gyötörhet, de szereted és nem tudsz megválni tőle.

A nő súlyos személyiségsérült. Vajon milyen volt a szüleinek a házassága? Milyen mintát látott maga előtt? Milyen volt az anyjával az érzelmi kapcsolata?

Egy biztos: ha a kapcsolat első évében már ilyen idegtépázó, akkor minlesz később?

Nincs hibátlan ember. Aki viszont semmit sem tud megbocsátani, az totálisan tönkreteszi az életedet.

Menekülj!

2021. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi a hivmbád?

Késel?

Nem lehet rád számítani?

Nem álltál ki mellette? Cserben hagytad?

Megbízhatatlan vagy pénzügyekben?

Hazudtál?

Kártyázol, lóversenyezel?


Nem mindegy, hogy mi a megbocsáthatatlan.

De ha az, akkor a kapcsolatnak vége.

Csak agonizáltok.

2021. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Időt kell adni neki, de még akkor sem biztos hogy megbékél.
2021. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy csepp eszed van, szakítasz. Nem kell hozzá a beleegyezése.
2021. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Próbál ő megbocsájtani, csak annyira megbántottad hogy mégsem sikerül neki.

Tudod ez olyan mint a egy törött tányér. Ha eltörted, hiába ragasztod meg, mert soha nem lesz olyan mint egy olyan amelyik nincs összetörve.

2021. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nő vagyok. Volt ilyen kapcsolatom nekem is.Csak a saját életemből írok pár sort;Én ezt lelki terornak nevezem.és bírtoklási,vágynak.Tele ön sajnálattal,féltékenységgel Úgy éreztem megfulladok.Nagyon nehéz egy ilyen kapcsolatot lezárni.Én szabályosan elszöktem.Nyomozott utánam zaklatta a barátaimat,késöbb engem telefonon.
2021. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

#4-el èrtek egyet. Szerintem is játszma. Ő is ugyanúgy megbántott, mèg is ő játssza a mártírt.


"Ha én köszönök el, akkor utánam nyúl, mert ő ragaszkodik, és a végsőkig kitart."


Tipikus húzd meg-ereszd el játszma. Biztosra veszem, ha a sarkadra állnál, ès közölnèd vele, hogy ezt így nem csinálod tovább, ha nem tud túl lenni a hónapokkal korábbi dolgokon, akkor inkább legyen vège, ès emellett ki is tartanál,ő kaparna utánad, ès már nem is lennènek olyan fontosak a sèrelmei.

Az a nő beteg, egèszsèges mentalitású ember nem így viselkedik.

Ha jót akarsz magadnak, veszel egy nagy levegőt, ès lezárod vègleg.

2021. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!