Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit foglal magában a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit foglal magában a kapcsolatban a privát szféra tisztelete és az ahhoz való jog?

Figyelt kérdés
Mennyire mászhatnak bele számoltathatják el társukat az idejükkel, mennyire figyeltethetik egymást, vagy egymas levelezését?

2021. szept. 17. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt jelenti, hogy a párom problémáit nem osztom meg a barátaimmal, és a barátaimét a párommal.
2021. szept. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Alap, hogy se a telefonba, se a levelezésébe nem nézek bele.

Elszámoltatni nem kell, mindig megbeszeljük, ki merre jár, mit csinál, szólunk egymásnak, ha változás van. 1 éves a gyerek, nem most van ideje a csavargásnak. De előtte is így volt nagyjából.

2021. szept. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%

10-es, igen, el mondhatod, ha el akarod. De én NEM akarom. Mi olyan bonyolult ezen? Látod, a hozzád hasonlók gondoloodásmódját nem bírnám elviselni. Sokmindent lehet sokféleképpen csinalni, de mivel én így akarom megőrizni a privát szférám, így is fogom tenni. Az meg, hogy a páromnak van e hasonló, szintén az ő dolga. HA akarja, elmondja, HA nem, akkor meg nem. Ez a lényege.


És nem, nem fog számítani, ha nem ragja a számba és én sem rágom a szájába. Két külön ember vagyunk, nem egy massza. Értem?

9-es voltam.

2021. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ van-e vaj a fejeden vagy nincs. Valószínű ha felmerül a gyanú hogy van takargatni valód, mégis ki az aki nem szeretne tudni róla? Őszintén szólva az hogy haverral beszélgetek ahhoz nincs köze, de ha az illető mondjuk titkos viszonyt folytat és ezt nevezi privát szférának az már kicsit más dolog, és az meg gusztustalan. Te fordítva mit tennél? Elvárnád ha gyanút fognál megmutassa kivel beszélget még a vécén is mondjuk? Szóval csak annyit akartam mondani, hogy akkor kérd ki magadnak a privát szférát, ha alaptalan, különben meg ne követeld ha sáros vagy, mert az hiteltelen úgy.
2021. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom mit értesz privát szférán egy kapcsolatban, nem is értem a kérdést... Mi pl a férjemmel mindent megbeszélünk, és nincsenek titkaink egymás előtt, legalábbis nem tudok róla... De ha mondjuk ha a hátam mögött randizgatna monjuk, vagy valmi olyat tenne, biztos nem lennék nyugodt és jobban figyelnék rá.
2021. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!