Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális vagy abnormális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális vagy abnormális?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap óta csak a telefonján lóg.

A tegnap vett egy telefont, állandóan rajta lóg.

Engem nem vesz észre, ha beszélek nem is figyel, ülök mellette meg vesz figyelembe.

Tik tok, ezeket non stop, sőt még csinál is videókat.

Én 22 vagyok, de nem logók ennyit a telón, ő 28 mingyárt és olyan mint egy kölyök.



2021. szept. 18. 07:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Mi a teendő ilyenkor?

Annyira idegesítő, de még engem is és másokat is videóz, ezzel mindenki idegeit megeszi.

Nem tudom, hogy ő most egy nagy TikTokernek képzeli magát vagy nem tudom

2021. szept. 18. 07:17
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Te is hapsi vagy?
2021. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Vett egy új dolgot, hagy élvezze már 😅 Nem kell elrontani az örömét. Pár nap és alább hagy az újdonság hatása.


28F

2021. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Milyen hapsi tee? :D a barátnője vagyok
2021. szept. 18. 07:23
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Ratelepit egy virtualis baratnot es teged ki is fog dobni a kukaba 😉
2021. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Most vette, had élvezze már egy kicsit ki.
2021. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Mutass magadról pár képet a telóról.
2021. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok első két nap az új telóval 🙈 mondjuk nem tiktokozok de folyton fényképezek és videózok hogy próbálgassam a minősègèt. Aztán elmúlik és normális leszek :))


Ha ez nem általános viselkedés nála akkor nincs miért aggódj.

2021. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg nem normális, hogy egy új telefon miatt nem veszi figyelembe a másikat. Én is tudok minden új vacaknak örülni, de tisztelem a körülöttem lévőket annyira, hogy ha hozzám beszélnek, akkor nem nézem levegőnek őket... Illetve az engedélyük nélkül nem videózom őket, mert az meg a parasztság netovábbja.

Persze, örüljön neki, szeresse, lógjon rajta egész nap, de azért a szeretteid ne nézze már semmibe egy vacak tárgy miatt.

2021. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Örül az új telefonnak. Hagyd már pár napig.
2021. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!