Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normális vagy abnormális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális vagy abnormális?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap óta csak a telefonján lóg.

A tegnap vett egy telefont, állandóan rajta lóg.

Engem nem vesz észre, ha beszélek nem is figyel, ülök mellette meg vesz figyelembe.

Tik tok, ezeket non stop, sőt még csinál is videókat.

Én 22 vagyok, de nem logók ennyit a telón, ő 28 mingyárt és olyan mint egy kölyök.



2021. szept. 18. 07:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Minimum 18 éve tud mindenki videózni a telefonjával, és minimum 13 éve mindenkinek van internethozzáférése. A barátod pedig 28 éves, jogilag 10 éve felnőtt.

Szerintetek az a normális manapság egy ilyen esetben, hogy "hagy élvezze már ki az új játékát, amit kapott"? Ha nem bántana meg vele senkit, akkor csinálja ez az infantilis gyökér, amit akar. De itt arról van szó, hogy egy 10 éves hülyegyerek önző viselkedését akarjuk betudni normálisnak, miközben megbántja a barátnőjét.

Én is 28 éves férfi vagyok, és én szégyellem magam a barátod helyett is.

És most megyek és visszabújok a barátnőm mellé, aztán csinálok neki reggelit és kiülünk az erkélyre enni és beszélgetni, esetleg kártyázni egyet. És nem csinálok róla fotót, se videót.

Vagy én vagyok az abnormális?

2021. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Mondtam is neki, hogy olyan mint egy kisgyermek, de mondta tudja, de mégis nem úgy tűnik.

Nem szeretném szegényt eltiltani, de én is létezem.

2021. szept. 18. 08:29
 13/22 A kérdező kommentje:
De nem is az, mások is beszélnek hozzá, de csak ha másodjára vagy harmadjára, ha megismétlik csak akkor kapcsol.
2021. szept. 18. 08:33
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Kiképzőtiszt vagy te nem barátnő. Hagyd már élni!
2021. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én hagyom ember, de az sem normális, hogy én álljak elé, hogy kérdezzem meg tőle:" adsz egy csókot?!" - rávágja" áh rendben" aztán vissza a telefonhoz!
2021. szept. 18. 09:44
 16/22 A kérdező kommentje:

Amíg nem volt telefonja az enyémet használta, azt is non stop, most, hogy van neki is, most meg észre sem vesz!

Ha felhozom a témát, csak fel húzza magát.

2021. szept. 18. 09:46
 17/22 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel, folytathatjuk így tovább, hogy egymáshoz sem szólunk én nézem a falat és ő a telefonját.
2021. szept. 18. 09:46
 18/22 anonim ***** válasza:
Logók, mingyárt...Elég volt mára az internetből...
2021. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%
Elég fiúsan írsz. Kizárt dolog, hogy te lány vagy.
2021. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Más a stílusom :D nem én tehetek róla, de én 100% hogy lány vagyok, aki ideges mert hanyagolva érzi magát.
2021. szept. 18. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!