Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, vagy kezdek megbolondulni? 22/N

Figyelt kérdés

Muszalj kiirjam magamból, mert úgy érzem a megorules szélén állok. Próbálom röviden, tömören.

6 éves kapcsolatomnak lett vége, 2 éve voltam menyasszony. Másfél éve terveztük a babát csak nem jött össze, és szerintem ez is kozrejatszott. Teljesen elhidegultunk egymástól, elég csúnya vége lett. Közösen szakítottunk. Én hazakoltoztem.

Igazabol én már 1 éve vágyom az új impulzusokra.

Vége lett, én pedig kezdek teljesen megbolondulni.

Minden kezdődött egy tetkóval. Gondoltam jó ötlet.. (egyenlőre nem bántam meg, de érzem ez már maradandó, mint az is hogy vége.) Mivel erzelemmentesen éltünk, így nem fáj. Néha rám tör egy rossz érzés de ennyi.

Ugye mondtam, hogy kezdek becsavarodni. Egy 31 éves kolléga tartja bennem a lelket. Már 1 hónapja megállás nélkül beszélünk. De teljesen más.... Igazából nem is ismerjük egymást de olyanokról beszélünk. Mindennap kitalalunk valami témát. Egyiknap rablás, másnap egy szigeten vagyunk, aztán egy üldözésben. Tehát egesznap beszélünk, színes történeteket gyártunk. Fogalmam sincs, hogy ez mi... Bevallom, lefekudtunk 1x egymással de az is igazából ezekhez a történetekhez kapcsolódott. Mivel rohadtul izgultunk 1 óras menet volt, elojatek is minimum fél óra volt, közben is arról beszéltünk mit csinálnánk a szigeten.. Azt vettem észre ha velem beszél meg a hangja is más.


Úgy érzem kezdem elvesziteni a kapcsolatot a reális gondolodással.


- Elmentem 1 óra gondolkodás után tetovaltatni. Csajjal közben vigyorogva beszélgettem . Kérdezi nem faj, nem fáj? Mondom meg sem érzem...(tenyleg nem éreztem semmit)


-Aztán kollégával úgy beszelgetunk megállás nélkül mint akiknek elmentek otthonról (ufó uldozeses téma is volt) alombeli szex jelenettel megspékelve. Bujkalunk a wcbe olelkezve.. A szex az a lakásán volt.


-És egyszeruen úgy érzem, hogy már egy külön kis világomba vagyok.


Ez minden azután alakult ki miután 22 évesen vége lett az első komoly kapcsolatomnak ami 6 évig tartott és együtt is éltünk.


2021. szept. 18. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem hangzik úgy, mintha nagy baj lenne. Nagyon fiatalon lett párkapcsolatod, most bepótolod az "őrültködést". Jól értem, hogy egy hónapja lett vége a 6 éves kapcsolatodnak? És azóta van a kollegával a mindenféle "érdekes" dolog?
2021. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen.. :(
2021. szept. 18. 10:18
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Rendben vagy, csak ossze vagy zavarodva.


Nekem is volt olyan online pasim akivel mi elmeletben házasok voltunk(megkerte online a kezem stb) kerdezte neha mit hozzon a boltbol elmegyek e a suliba a gyerkocert (mindezt a azorakozast ugy hogy még nem is találkoztunk:D)


Meg masik pasival meg szerelem van es millio videochat (vele se szemelyes)


Amikor a mammutban dolgoztam meg azt jatszoztam kirakatbaba vagyok es pl mikor lementem szunetre azzal szorakoztam hogy mozdulatlan állok lesnek a kocsikbol mint atom es kajak benéztek próbababának sokszor :D csak mert ott meg az unalomba őrültem bele totálisan kisult az agyam attol hogy semmi szellemi szint nem kell a melohoz csak allsz lesel jonapot segithetek? Tessék.viszlat.

Es ehhez kell gyakorlat mielott felvesznek(persze bekamuztam. Ehhez maarhara nem kell gyakorlat)


Szoval en is szorakozom nagyon sokszor

2021. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Folyt Ja meg állomáson ejszaka szivattam a rendoroket:D


Nyuzsgött tőlük a hely en meg megjatszottam h kerulom őket nem nézek rájuk elkezdtek kovetni, felszalltam egy vonatra, aztan kint jelbeszeddel beszelgettek egymassal es megrohamozták a vonatot mint a kommandosok ellenorizni engem. Aztan a beszedben is millio poen volt. De hosszu leirnom:D


En is voltam mar ki NEM kicsit agyilag! Ez normalis :)

2021. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Manapság korod béli lányok,sokszor èlnek álom vagy fantázia világban. Én azt gondolom,a rideg valóságtól menekülnek oda. Nálad nem de a 31èves kollêgádnál kocsit gond ez a fantázia világ.
2021. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem normális, de a sok idióta majd elmagyarázza miért is jó ilyen elveszettnek lenni 22 évesen. Betegek adnak tanácsokat betegeknek.
2021. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
A szakítás okozhatott nálad egy enyhébb traumát. Ha előtte nem volt komoly kapcsolatod, akkor nem tudhattad, hogy mivel jár ha egy ilyen 6 éves dolog véget ér. Összezavarodtál. Ki kell beszélned magadból a szakítást, és el kell kezdeni társaságba járni és velük szórakozni. Nem könnyű, és a kiheverés is időbe kerül. De ha te is tudod, hogy valami nem stimmel veled, akkor állj le. Beszélni kell erről, sokat beszélni, a cuccokat amik rá emlékeztetnek, kidobni, vagy elrakni olyan helyre ahol nincs többet szem előtt. Csak az ilyen dolgok segítenek, hogy jobban érezd magad idővel.
2021. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem jön le, hogy mi a baj. Mi a baj ebben az egészben?
2021. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sem kellenél! Maholnap pszichopata leszel! Hacsak már nem vagy az.
2021. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

9

A pszichopata nem ezt jelenti.

2021. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!