Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható viselkedés?

Figyelt kérdés

Ha a pasim kerdem egy nőről, többször, mert feltekeny vagyok, egy idő utan elkezd ordítani es szembesíteni akar az adott nővel, akaratom ellenére kellemetlen helyzetbe hozni, hogy mondja el az illető, ha nem hiszek neki

Ezt nagyon szégyellem , hogy így kiadja a kapcsolatunk gyenge pontjait, mikor minden érve elfogy, kezdi a telefonalast, így kiderul mindenkinek, hogy kire vagyok feltekeny.

Egy nö sem fogja bevallani amúgy sem, ha titkos kapcsolatuk van.

Tehat ertelmetlen

Helyes így oldani meg a problémát?

Plusz körbe sírta az ismeröseinket, hogy szekaltam ezzel azzal



2021. szept. 19. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehat hogy a nö mondja meg, hogy nincs köztuk semmi
2021. szept. 19. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek különbözőképpen látnak dolgokat.
2021. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is épp ezt csinálta pár napja, és én nem fogadom el.

Mivel ez nem tetszik neki, ma anyámhoz ment panaszkodni. Egyre gázabb, de legalább megerősíti a döntésemet.

2021. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!