Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők hány százaléka akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka akar férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nem elég az élettársi kapcsolat?
2021. szept. 20. 01:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
48,3661 %.
2021. szept. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%

Kb 95%! Nyugi. Nem azonnal. Nem nem eleg nekunk az elettarsi. Ha keszen allsz a szexre x even at allj keszen arra is hogy elvedd. Vagy...elveszi mas.


N

2021. szept. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem elég. Én ezt át akarom élni legalább egyszer az életben azzal, akit szeretek. És nem együttéldegésre pazarolni a páromba vetett hitemet.
2021. szept. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Jol mondja a 3! Ha a kerdezo nem veszi el, elveszi mas. Ezek a ferfiak azt hiszik raernek orokke amikor meg kiderul hogy elvenne mas akkor kapaloznak egyedul otthon az ures lakasban..
2021. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
17%
Akinek fontosabb egy papír azzal mit lehet kezdeni jobb is ha...
2021. szept. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem a papir! A gesztus! Ja hagyjuk. Majd elveszi mas :) !
2021. szept. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
99%

#5

Annak fontosabb a papír, aki nem képes ezt a papírt aláírni a párjáért. Ha valóban csak egy papír, miért akkora áldozat azért cserébe, hogy boldoggá teszed az egész szertartással és gesztussal azt az embert, akit a legjobban szeretsz?


Ha nekem valami semleges, de a páromnak hatalmas plusz, akkor egyértelműen az lesz amit ő akar.


Ha pedig negatív számomra, akkor érdekelne egy indoklás is...


Mert ez az, ami sokat elmond a kapcsolatról.

2021. szept. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
98%
Még csak nem is a papír és a hivatalos része… de a templomi esküvő számomra elengedhetetlen volt. Hála Istennek, a férjem ugyanígy gondolkozik.
2021. szept. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Engem meg nem érdekel, hogy csak egy papír. Aki nem fogad el a gyerekes álmaimmal együtt, az húzzon a picsàba az életemből úgy egyébként is.
2021. szept. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
Jol mondjatok csajok! Egyenlore jegyesek vagyunk,mert szamitott neki hogy nekem ez szamit! Kivartam a sorom rendesen en is :D
2021. szept. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!