Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők hány százaléka akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka akar férjhez menni?

Figyelt kérdés
Nem elég az élettársi kapcsolat?
2021. szept. 20. 01:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
17%

Nőknek nem a papír számít, ők a nagy felhajtást akarják, ami az esküvővel meg lakodalommal jár. Kevésnek elég, hogy csak besétálnak az anyakönyvvezetőhöz két tanuval. Az itt kommentelő nők közül vajon hány elégedne meg csak ezzel? Gondolom egyik se.

Férfiak számára meg kidobott pénz aminek tudnának jobb helyet is.

2021. szept. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak anyakönyvvezető előtt akartam, a férjem kardoskodott a lagzi mellett, mondjuk ő a családja miatt. Nekik kell a lagzi, olyan nincs, hogy mi összeházasodunk és nincs lagzi. Mondtam jól van, legyen. Nekik tartottuk az egész cécót, mi három nappal előtte esküdtünk a városházán két tanúval egy hétköznap délelőtt.
2021. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes ahogy az én barátnőmnél is felépül ez a dolog. Amikor találkoztunk még csak polgárit akart, egy évre rá már 20 fős, mostanra meg már 50 főre dagadt az álom... :D
2021. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Hát mivel keresztény vagyok, fontos. És pont nem a felhajtás, mert lámpalázas is vagyok. Szerintem a nem vallásos nőknek is az fontos, hogy a párjuk nyíltan felvállalja őket a társadalom és a család előtt. És ez a gesztus kifejezi, hogy akarat is van a rossz időkre is, és nem csak sodródik. Aki nem meri, kényelmes ezt meglépni, az annyira nem biztos a másikban vagy magában. Mindig a közös anyagiak és a további lehetőségek elvesztése az utolsó bizalmi bástya, amit felad az ember. Lehet annyiszor csalódni vagy olyan szülői példa, aminél azt mondod, neked ez nem fér bele, mert úgyis elromlik a szerelem, meg mindenki elválik, csak akkor nem kellene akkor hitegetni magad, hogy csak egy papír és a párod idejét húzni, ha neki meg ez a norma. A házasság pont nem a birtoklós romantikáról szól, hanem szövetség.
2021. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Én pl nem akarok férjhez menni soha.
2021. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Azoknak akik komoly kapcsolatra vágynak, nagyrészt fontos.

Ezzel a gesztussal mutatod meg, hogy te is 100%ig elköteleződtél. Nem véletlen hogy hatalmas intő jelnek számít, amikor több évnyi kapcsolatban sem jut el a férfi addig, hogy megkérje a párja kezét. Ilyenkor nagyrészt a férfi a párja mellett keresi az igaz szerelmét, amikor pedig megtalálta, jön a szakítás.

2021. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%
70%
2021. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
9%
Szinte mindannyian, mert akkor váláskor vihetik a férj vagyonának felét.
2021. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%

Én kettanuval házasodtam, nő vagyok. Azért hazasodtunk mert elegem volt hogy mindenki bolcselkedett hogy biztos majd elvesz utánam mást X év után stb.

Nem szóltunk senkinek, utána valaki razenditett elmondtam hogy na mostmár -ne vagyok nem kell felni hogy hoppon maradok.

Szerintem bizonyos idő után minden nő szeretne a házasságot, ha másért nem hát ezért.

2021. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"Az itt kommentelő nők közül vajon hány elégedne meg csak ezzel? "


Én pl. nem akarok nagy lagzit. Hagyományos esküvői ruhát sem. Nevetséges jelmeznek érzem.

Az elmúlt években több olyan esküvő is volt a környezetemben, ahol nem volt lagzi, csak szűk családi körben ebéd/vacsora, pár nappal később baráti körben egy buli.

2021. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!