Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen vele ha máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen vele ha máskor meg oda megy segítségért?

Figyelt kérdés

Olyan már már haragos hangnemben beszélt anyámról barátnőm hogy nem tudom hová tenni. Hogy ő miért szól bele mindenbe, neg nem úgy mondja vissza a dolgokat ahogy volt, meg miért akar mindenről tudni, meg nem mond el mindent stb..meg hogy neki kezd már elege lenni ebből stb.

De máskor ha neki segítség kell akkor jó anyám..akkor ő miért nem tud olyan " tökös" lenni hogy majd én megoldom magam, mint ahogy vélekedik előttem róla..?!


2021. szept. 25. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Undorítónak tartom az ilyen embereket, ezt a viselkedést.

Ilyen családba csöppentem bele. Anyós mindenkit utál, így én sem rokonszenvezek vele. De az egész család szidja egymást, aztán meg mennek a segítségért. A testvérek szokták is mondani, mikor valamiben anyós tudna segíteni, miért nem szólok neki. Talán mert nem kedvel, így én sem őt. És nálam ez nem megy, hogy utáljuk egymást, de azért jók vagyunk mikor kell a másik...Persze anyós is ezt csinálja kezdettől.

2021. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól mèg igaza van a barátnődnek is. Èn is ki nem álhatom az ilyen 'beszólok, mindent jobban tudok anyós mentalitást".

Az enyèm is ilyen. Nem akarom szidni, mert egyèbkènt jó szándèkú, segítőkèsz, lehet rá számítani, de a vèlemènyèt megtarthatná magának, ha nem kèrdező senki.

Mondjuk èn pont olyan vagyok, hogy akkor inkább nem is kell tőle semmi, ne segítsen, megoldunk mindent, csak ne kelljen ezt hallgassam.

2021. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!