Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha nekem gyerekem lesz."elfog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nekem gyerekem lesz."elfogadhato komoly párkapcsolatban ez az egyes szám első személy?

Figyelt kérdés

Nem is az, ha gyerekünk lenne, es ugy beszélgetnénk rola, mert akkor még valahol közöm is lenne a témához talán, hogy egyáltalán meghallgassam, egyeztessük a meglátásainkat, hogyan tudnánk együttműködni, ki mit hogyan látna stb.



De ha igy ecseteli, hogy ha majd neki gyereke lesz (ki tudja ki a franctol), az nem sértés lenne? Vagy mi közöm az ő majdani gyerekéhez? Vagy miért így beszél? Jobb lenne kilépnem inkább ebből, mert csak rabolom az időmet?


Ha megemlitem, akkor kenyszeresen probal tobbesszamban beszélni. Meg persze a dumák hogy velem tervez.

De mégis visszatér az egyes szám folyton nála.



#ego kapcsolatban
2021. szept. 26. 19:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Akkor lehet hogy valoban nyelvbotlás vagy akármi.


De ezen kívül, ezt leszámitva, es többminden mást is átgondolva, én nem érzem azt h kellenék neki és hogy ő komolyan venne engem.


Vagy ha komolyan is venne, nekem az ilyen kapcsolat amiben vagyok, nem tűnik egyáltalán komoly kapcsolatnak.


Köszi a válaszokat.összességében neztem az egészet. A kerdésem egy kiragadott példa volt csak, ezer másik bajom is van.

2021. szept. 27. 08:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Ajj hagyjátok, már nem először írja ki a hasonlóan értelmes kérdéseit a kérdező. Múltkor már FBI ügynöknek is érezte magát, aki lebuktatja a fasziját azzal, hogy az a szerencsétlen használ e tárgyat a mondataiban
2021. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!