Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Felesleges 3.személy.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem gondoltam, hogy megér egy kérdést de nem szeretném elmondani senkinek, így hát elmondom névtelenül mindenkinek.


Sztori:

Van egy férjem, akivel nagyon jól megvagyunk, mindent megbeszélünk, szeretjük egymást, SOHA nem veszekedtünk még. Már van egy közös otthonunk, most babát tervezünk.

Pár napja megemlített egy lányt,(legyen H) akivel még előttem kavart, de végül nem jöttek össze, mert a csaj húzta a férjem agyát, hozzáteszem fiatal 20-21 éves még csak. A lényeg, hogy nem haraggal váltak el

Aztán pedig jöttem én és nem foglalkozott vele.

Szóval a férjem mondta, hogy beszélt ezzel a H-val, messengeren de miattam kitörölte a beszélgetést nehogy féltékeny legyek. (Soha nem nézünk egymás telefonjába)

Erre mondtam is neki, hogy pont ezért nem nézek bele, meddig tart kitörölni egy üzenetet?!

És elmesélte, hogy barátilag váltottak pár szót egymásal (szarul esik, de ez még nem a világ vége). Aztán közben kiderült, hogy a csaj szingli lett. Ezert írtál rá?-kérdeztem én. Állitólag nem tudta.

Azon a részen akadtam ki, mikor H írta, ha anno nem cseszi el a dolgokat, most ő lehetne a helyemben.


Közben még a férjem elkottyontotta, hogy néha néha beszélnek ám messengeren..csak miattam törli de ha kell, ír H-nak, hogy képernyőképezze le a beszélgetést.

Mondtam nem kell, H sem hülye, gondolná hogy miattam. Ha gondolta volna, hogy féltékeny leszek, el sem mondja.


Nem rendeztem jelenetet, értékelem az őszinteségét de rosszul esik.

Engem az előző párom nagyon csúnyán átvert, megcsalt, felbontotta az eljegyzésünket egy 3. miatt, próbálok a jelelkre figyelni, de ha meg akar csalni, meg fog...


Nem az zavart, hogy vált pár szót egy nővel, aki nem én vagyok. Hanem az, hogy kedvelte, kavartak, és a mai napig tartják a kapcsolatot.


Én nem tartom senkivel a kapcsolatot akivel szexuális kapcsolatom is volt.


Szerintetek van okom aggódni? Vagy mit csináljak? Ellenőrizgetni nem szeretném, de bamba sem akarok lenni...


28/L



2020. jún. 12. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezzel keveri magát gyanúba mert kitörli az üzeneteket. Egyébként miért beszél vele, miért tartja a kapcsolatot? Gáz, nem tudok rá mit mondani. Nem kéne, itt nem egy szimpla lány haversagrol van szo mert arra azt mondom oke legyenek. De igy, hát ez rohadt tiszteletlenseg veled szembe. Foleg hogy a nő még ilyeneket ír.
2020. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyenlőre illesse meg az ártatlanság vélelme - de azért tartsd csak nyitva a szemed. Furcsa, hogy ehhez egy ilyen szituációra van szükséged - mindig tartsd nyitva a szemed, mivel az ember gyarló, nem lehet megbízni senkiben sem, teljesen csukott szemmel.
2020. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az zavart, hogy vált pár szót egy nővel, aki nem én vagyok. Hanem az, hogy kedvelte, kavartak, és a mai napig tartják a kapcsolatot."


Ezt elmondtad a férjednek is? Erre mit reagált? Mert ha fontos vagy neki, akkor téged helyez előtérbe és ha neked ez rosszul esik, hogy beszél vele, akkor megszakítja vele a kapcsolatot, még akkor is, ha neki ez kellemetlen.


Még arra lennék kíváncsi, hogy miért beszélget még vele egyáltalán? Neki mi haszna származik ebből a kapcsolatból? A csaj egyértelműen nyomulna rá, még lehet idővel a férjed el is csábulna, csak bántotta a bűntudat, emaitt inkább kitálalt, hogy neki megkönnyebbüljön a lelke.


Én ezt látom most ennyiből, amit megosztottál velünk.


28N

2020. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, mindent elmondtam a férjemnek, amit itt leírtam.


Annyit reagált, hogy eltúlzom, minden nő féltékeny...

2020. jún. 12. 21:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő nem lenne az? Neki nem esne rosszul, ha te beszélgetnél valakivel, akivel régebben kavartál? Sokan nem gondolnak bele, hogy ha te csinálnád ugyanezt, az neki hogy esne?


Ebből nekem, mint nőnek, az az első gondolatom, hogy talonban tartja, de minek, ha egyszer ott vagy neki te? Milyen izgalmat vagy plusszt ad neki az a nő, amit te nem tudsz megadni?


28N

2020. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Így szokott kezdődni,egy ilyen régi H a múltból előlép ,üzenetek törlődnek,aztán mire észbe kapsz azt lesheted hogy már jobban érzi magát mikor a H rá ír,minden a H körül forog.. Légy résen..
2020. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek letiltassam ?
2020. jún. 12. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért ő azt mondja ők csak barátkoznak? De a csaj azért olyat ír neki ha nem lett volna hülye akkor ő lenne ott a helyedben? Megáll az eszem a férjeden már bocsi
2020. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a gáz, hogy beszélnek, hanem hogy törölte az üziket, így olyan mintha rejtegetnivalója lenne.
2020. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Letiltassad,és ha a férjed nem akarja tiltani,felnőtt ember,kommunikálni kéne nem a felmerülő nőt letiltatni vele,mert jön majd Letiltott H helyett egy csábos C vagy F.. Ott ahol egy ilyen H előlép és üzenetek pucolódnak,ott már inog a kapcsolat..
2020. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!