Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért erőszakoskodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért erőszakoskodik és feszegeti a határait állandóan?

Figyelt kérdés

Heti ötször találkozunk, két napot nem, mert nyelviskolába járok. Minden egyes délután megkérdezi tőlem, hogy aznap találkozunk-e, ha nemet mondok, megsértődik.

Most eszébe jutott, hogy elvisz vacsorázni egy pizzériába, természetesen a nyelviskola időpontjában. Ajánlottam egy másik napot, de nem, neki az az este kell. Ajánlottam egy közeli éttermet, de nem, neki az kell, ami a lakása mellett van.



volt olyan, hogy írt nekem facebookon, hogy mivel másnap később kellett elindulnom reggel, menjek át hozzá délután, aludjak nála, és menjek el tőle munkába. Azt mondtam, rendben, de előtte hazamegyek, lezuhanyzom, és átöltözöm, erre nyafog, hogy az neki úgy nem jó.


Nem értem, miért ilyen. Megkapja, amit akar, de ha kérek valami kompromisszumot, nyafog.


2017. nov. 27. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert "énközpontú" a mentalitása. Önző. Mint a világban lassan már mindenki.
2017. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ő így képzeli el a kapcsolatot. Ha ez neked nem tetszik, tedd szóvá! Ha már szóvá tetted, akkor fejezd be vele!
2017. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu, nyugodt jovot josolok nektek...


Amig meg nem unod ezt a marhat.

2017. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne hagyj rá mindent egyezzetek meg nem lehet mindig az amit ő akar.
2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Voltunk nyaralni közösen barátokkal, nekem két nappal korábban haza kellett mennem munka miatt, ő úgy köszönt el, hogy olyan érzés, mintha hónapokra mennék el a világ túlsó felére (pedig két órára lakunk autóval), másnap duzzogva hazament.


*És a nyelviskola napjain tesz úgy, mintha nem tudná, hogy odajárok, és az a válasza, hogy elfelejtette, és nyafog, hogy mit csináljon ő otthon egyedül.

2017. nov. 27. 19:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
élvezi h uralkodhat rajta/mindig, úgyis megkapja amit akar
2017. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem semmi!!! Én dobnám a helyedben...van egy olyan érzésem, hogy zavarja hogy nyelvvizsgád lesz...azért balhézik nyelviskola napokon. A nyaralásban viszont valahol igaza volt azért megoldhattad volna...
2017. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nárcisztikus, uralkodó típus. Ha nem azt csinálod, amit ő akar akkor összedől a világa. Beteg, és nagyon gyorsan lépj ebből ki, mert egyre tovább fog elmenni. Egyre jobban be akar majd korlátozni.
2017. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy keressen valami hobbit rajtad kívül, mert ennek így nem lesz jó vége. Abban pedig egyfajta irigység van, hogy mindig a nyelviskolás estékre tervez programot, ugyanis te haladsz valamerre, és fejlődsz. Ne engedd, hogy visszafogjon!
2017. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A nyelvsulinak negyed nyolckor van vége, de ma 7kor volt, 7:16 perckor megszólal a telefon, hogy nem akarok-e nála aludni, úgy, hogy a város másik végében lakik, én meg kb 15 percre gyalog, 5 percre kocsival.

Épp a többiekkel beszélgettem, és megsértődött, hogy erre bezzeg van időm.

2017. nov. 27. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!