Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi elhidegülés?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve együtt vagyunk a párommal.

Az utóbbi időben sok volt a veszekedés, és elhidegült tőlem, érzem is, mondta is, szakításról is volt szó.

Viszont a sexet akarja, érzelmileg.

Kipróbáltam, mondtam neki egyik este, hogy én most mérges vagyok, nem vagyok érzelmileg jól és itt,de szexelhetünk, visszautasította.

Néha féltékeny is.

Ez most inkább ilyen gát nála csak érzelmileg,mert besokallt, vagy tényleg tud így viselkedni érzelmi elhidegülés mellett is?


2021. szept. 28. 22:02
 1/3 dantetreszi válasza:
Mi is októberben leszünk együtt 3 éve nálunk is hasonló a helyzet vagyis én így látom ... Olyan mindtha nem is ismerném..Jó lenne válaszokat kapni..
2021. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom kedves első!

Nálatok is van 1-2 naponta szex,meg akkor bújas, csókok,de utána a távolságtartás? :(

Azért nem értem,mert én is átéltem már az érzelmi elhidegülést,de akkor a szex sem ment, főleg nem tettem, mondtam olyat, hogy érzelmileg legyen szex csak.

Tanácstalan vagyok :(

2021. szept. 29. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem a szexszel akarnátok megoldani és feldobni a kapcsolatotokat, hanem mondjuk beszélgetnétek?


Elmehetnétek sétálni, vacsizni, kirándulni, wellness hétvégére stb. Hogy új élményeket szerezzetek, új ingerek érjenek titeket és közben lehet beszélgetni, megoldást találni a problémára.


Az, hogy munka után ledöglötök a kanapéra sorozatot nézni és kétnaponta szexeltek, nem megoldás.

2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!