Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kapcsolatom én jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom én jól keresek a nő nagyon nem keres jól.Ez mindegy is lenne baj de hozzám akar költözni. Nem szeretném eltartani és nem szeretnék vitatkozni se hogy most mért az olcsóbbik dolgot vette mikor ő fizetne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 29. 21:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő keres 50 ezret, te meg egy millió 50 ezret... Az megértem, hogy probléma forrása lehet, de attól még nem szükségszerűen lesz probléma. Ahol szeretet van, minden van.


28/F

2021. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Miért , így írjuk helyesen :) gondolom csak pénzed van eszed meg nem sok, de intelligenciád se sok ! A megnyilvánulásodból gondolom ezt így! Szóval, ha csak pénzed van más egyebed nem nagyon, akkor értékeld azt a nőt, aki most veled van és nyelj be ezt azt, ha hasonló keresettel rendelkező nőt keresel, akkor kicsit műveld magad, mert lehet, hogy náluk meg te vagy kevés (ha ugyan ők nem a testükkel keresik a pénzt). Vagy csak szállj magadba aztán gondolkozz el, hogy neked mi a fontos
2021. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is keveset keresek/kerestem, sőt, egy időben takarítottam, igaz külföldön. Az idő alatt összejöttem egy egyetemistával, aki le volt csövesedve, de annyira, hogy a mosószertől a kenyérig mindent én vettem neki, 3 hónap után £10,000 et adtam neki kölcsön. Azóta orvosként dolgozik, és én sokkal rosszabbul keresek ismét...


Te egy szarrágó vagy. Dugd a farkad a kólás üveg szájába, jobbat nem érdemelsz.

2021. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
40%

Mindenki elitéli, de ha ők lennének ilyen helyzetben egy részük ha nem is mindenki megértené.

Kérdező, keress magad mellé egy ambiciózussabb, jobban kereső nőt. A jelenlegivel nemigen lehetne tervezni és csak felesleges feszültségekhez vezetne.

2021. szept. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan tervezel ezzel a nővel vagy sem? Ha igen, miért zavar, hogy a potenciális jövöbeli gyerekeid anyja rosszul keres? Valószínűleg eleve ő marad majd otthon a gyerekkel, te kapsz szép adókedvezményt, extra szabadságot, ő pedig viszi a háztartást, 1 millió nettó fizetésből bőségesen meg lehet élni akár 3 gyerekkel, még megtakarítani is tudsz.


Ha pedig nem komoly a kapcsolat, mi a fenéért merült fel az összeköltözés?

2021. szept. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Azt hittem csóró vagy és azért fogsz meg minden fillért, de mikor bevágtad az 1 milliöt, mar rájöttem, hogy szimplán smucig vagy és nem szereted és akarod ezt a nőt, csak kihasználod. Kérdem én, minek cagy vele?ha nem azért mert hiányzik ha nincs veled, vágyod az ölelését, társaságát és hogy szorosabbra fűzd vele a dolgokar, akkor nem vagy szerelmes. Inkabb amolyan "találtam egy jól kinéző nőt akivel elvagyok és aki legalább szeret" de áldozni a kapcsolatra nem vagy hajlando.
2021. szept. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült túltolni a trollkodást. Ha te nettó 1 misi fölött keresel, nem a gyakorin sírsz azért, mert a barátnőd csak 120 ezret keres óvónőként vagy pénztárosként. Hihetőbb lett volna, ha fél misit írsz.
2021. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Milyen költekezésben nem tudna veled lépést tartani az alacsonyabb fizetésével?

Több lesz a rezsi meg a blokk végösszege a Lidl-ben, mert neked több a fizud? Ezeket nyilván tudjátok felezni, ha dolgozik, be tud szállni a közös kiadásokba.

Mit szeretnél költekezni, amihez ő nem tudna felérni?

2021. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

28: Szerintem úgy érti a kérdező, hogy amíg ő "nagy lábon élhet", addig a párja nem.

Pl: amíg a kérdező megengedheti magának a külföldi nyaralást, wellness hétvégéket, drágább ruhákat stb., stb, addig pl. a 120 ezret kereső párja nem!

Ez hosszú távon sok konfliktushoz vezethet!

Szerintem ha a kérdező "fülig szerelmes" lenne, nem érdekelné a pénz! Ahogy mondani szokták, a sírba senki sem viheti magával a lóvét!

Lehet hogy csak én érzem úgy, hogy nem csak a pénz miatt nem akar a kérdező összeköltözni!

Nem baj az ha valaki anyagias, de akkor keresni kell egy jobban kereső párt! Akkor viszont hol maradnak az érzelmek?

2021. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez már alapból a kapcsolatban is jelen van, ha így van. Ehhez nem kell együttélni, hogy kiütközzön a különbség az anyagiakban. Gondolom így se viszi világkörüli útra, bár ő menne nyilván (nem...), csak ugye a nőnek nincs rá kerete.

Szerintem is mellébeszélés. Nemcsak fukar, de nem is szereti. Neki kéne eltartani... de...

2021. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!