Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak miért az olcsó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért az olcsó nő a kánaán akinek semmi igénye? Miert erre akar rávenni?

Figyelt kérdés

Most az egy dolog h utálja ha le akarnák húzni.

Se semmilyen módon nem érzem azt h udvarolna, csak míg összejöttünk.

A kapcaolatban viszont arra "kényszerít", hogy ne igényeljek semmiféle törődést beszélgetést bókokat, segitséget(akár lelki), vagy anyagiakat (meglepi ajándék vacsora vagy bármi)se.

Exem ugyanez volt.


Es olyanok akik viszont nem epp csórók vagy akármi hogy ne tudnának semmit a kapcsolatba tenni.



Ez miatt folyamat azt érzem hogy a másiknak vagy nem tetszem(nincsenek bókok de ha bajuk van beszólni az kapásbol megy), nem ömlengenek(bújás szeretet is ritka arra hivatkozva h ők nem olyan tipusok), anyagiak zero (mert egy nő önállo), ha problemaim vannak(oldjam meg én az nem az ő élete) és sorolhatnám.


Állandóan afelé akarnak húzni hogy nekem semmi igényem ne legyen a kapcsolatban. Es nekik nincs is (nem kell nekik a törődésem bókok bíztatás pénzem kedvesség, vélemény, de ha nyujtom ezeket azt szívesen fogadják se NINCS rá igényük, azaz boldogan elvannak enélkül is)


Olyanok a kapcsolataim hogy úgy érzem van egy ffi akinek mindene megvan szuksége semmire nincs egy nőtől a szexen kívül, es ezt mintha viszont elvárnák, legyek sikeres önállo, ne picsogjak ne ömlengjek, csináljam a kis életem ahogy ők is maguknak, kulon kassza stb.


A kapcsolatban pont a kapcsolatot nem érzem köztünk, hogy mi kapcsol minket össze? Ennyi erovel lehetnék xyz nő is tokmindegy melyik van velük. Ha xyz nek sincsenek igényei akkor már kész is a kánaán.



A nő nekik nem társ, illetve társként nincs rá szükségük, mindent (jövő, célok, pénz)megoldanak maguknak egyedül de még bíztatás bokok lelki támaszként sincs szukseguk a nőre.

A nő valahogy nem több nekik egy házi fix p.ncitol.


Vagy ha csak én fogok ki ilyen hu de önállo ffiakat, akiknek a nő tulajdonképpen maximum hobby szint csak, mivel lehet hozzájuk kapcsolódni?



#a nőből nem kell semmi
2021. szept. 30. 08:25
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*de semmilyen módon
2021. szept. 30. 08:25
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden férfi egyforma.
2021. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden kapcsolat egyforma.
2021. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem jókat fogtál ki, ennyi. Lehet, hogy valamiért vonzod ezt a típust, én sem ilyen vagyok, meg még nagyon sok férfi nem ilyen.
2021. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Azon nem gondolkodtál még hogy szarul választasz? Lehet nem a helyi nagykant kéne választani mindig, hanem valami intellektuálisabb, érzelmesebb figurának is esélyt adni, vele próbálkozni.
2021. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul is választasz, meg tényleg sok ilyen férfi van.Mondom a megoldást: nem kell velük szexelni, csak ha tényleg normális a kapcsolat.Az ilyen férfiakkal minek szexelsz?Ha emiatt lelép, menjen a francba, amúgy sincs semmi haszna.Ha viszont elvárná, akkor mondd meg neki, hogy kapcsolatról volt szó, nem ingyen qrváról.
2021. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Eddig egy pasim volt akivel vállvetve együtt épitettük a jövőnket.


A többi pasim többféle és mégis ugyanolyan.

Jártam

-szakmunkással aki csinálta szépen a karrierjét azóta csopvez (35 é)

- másik aki anyukával él, mindent anyuka nyújtott neki, onnan ki sem akar mozdulni soha, a nő max p.nciként funkcionál szintén (27 éves)

- bűnözővel, aki az üzleti dolgait de lakhatást is bármit megoldat másokkal, a nő megint csak hobby (27 éves)

- másik szakmunkás, aki épp vállalkozást épít (habár ő meg egyenesen szórakozik csak a nőkkel igy össze sem jöttem vele), azóta külföldön van (asszem 35 koruli)

- a jelenlegi értelmiségi dúsgazdag cégvezető (40 feletti)


Ezekből az első jegyzett el anno.

Aki anyuval él az meg állandóan gyerekvállalásra akart rábeszélni meg költözésre az anyjához. A mostani nem tudom mit akar tőlem.

Szóval nem mondanám azért hogy komolyan ne vennének abszolut, de mindegyiknek mintha az kéne csak, h a nő belegyen "csicskulva", legyen csendben es tudjon sz.pni. es akkor teljes es csodaszép az élet.


Nekem meg folyamat van szeretet törődés hiányom. Szükségem lenne bókokra bíztatasra segítségre támaszra, ők meg mint egy "gép".

2021. szept. 30. 08:55
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözővel. 🤦‍♂️
2021. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%

Ezek a "férfiak" pontosan annyira becsülnek téged, amennyire te becsülöd saját magadat. Bűnözőkkel állsz össze, majd panaszkodsz, hogy csak sz.pni vagy jó nekik. Mégis, mire számítasz?


Te jóságos ég.

2021. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
42%

Na és te?


Nem lehet, hogy túl egyoldalú az egész és egy idő után megunják mert te ugyanakkor szinte semmit sem teszel viszonzásul vagy kb lófacct sem?

2021. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!