Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérgesek lennétek? Vagy túlzásokba esek?

Figyelt kérdés
A férjetek hétvégenként elhozza 2 barátját hozzátok , nektek kell főznötök rájuk is, itt alszanak, reggelizteted őket.

2021. okt. 2. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Őőő, de miért is tennék ilyet? A második ilyen után lépnék le, de marha gyorsan...
2021. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mivel az illető már a férjed, valamiért hozzámentél, akkor is odajártak hétvégén a haverok? Vagy most mi ez a viselkedés a férjed részéről? Semmi baj nincs azzal, hogy átmennek néha a haverjai hétvégén és ott alszanak, de te miért vagy kötelező rájuk főzni? Ez itt a probléma! Mond meg hogy te nem asszisztálsz ehhez.
2021. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

1# Azért ez "komoly" válóok :D


Neki a barátok az első. Ami oké, csak ennyire látványosan ezt kifejezni már bunkóság. De... Mi lenne, ha megbeszélnéd vele?

2021. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 harebell ***** válasza:
94%
Én szívesen látom vendégül a férjem barátait, bár nem minden hétvégén. Ha neked ez gond, beszéld meg vele.
2021. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Hat biztosan nem csinalnam ezt minden hetvegen, de neha... En orulok ha atjonnek a haverjai es ott lehetek. Ez azt is jelenti, hogy felvallal es mondjuk az en ferjem utanna szornyen halas is szokott lenni. ;)
2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha előtte megbeszélte velem és nem csak azt közölte, hogy jönnek és nem lenne rendszeres, akkor nem lennék mérges miatta.
2021. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Párom barátai szeretnek hozzánk járni én meg szeretem a társaságukat. Van hogy főzök rájuk, de sosem elvárás, ha nincs étel, rendelünk és ilyenkor a barátok fizetnek, viszonozva azt, amikor én főzök. Szerintem ez megbeszélés kérdése, ha elvárás lenne nem tenném, de ha úgy van szívesen teszem.
2021. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennék mérges, csak szóljon előtte, és a hétvégenként ne legyen gyakran. Ha meg bulizni akarnak, akkor költség elosztás meg legyen beszélve, a férjed meg takarítsa el a romokat. Mosogatás, ágy húzás, mosás, rend stb.
2021. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"és a hétvégenként ne legyen gyakran."


Ezt mégis hogy érted? Mi az, hogy ne legyen gyakran? A hétvégenként jelentése az, hogy minden hétvégén. Ez se ennél gyakrabban, se ennél ritkábban nem tud lenni..

2021. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

A minden hétvégén nyilván durva túlzás, amit nem viselnék el.

A pár havonta egy bulis, pasis szombat este mondjuk az beleférne.

2021. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!