Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik túlzásokba, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik túlzásokba, ha tudja, hogy nem szeretem az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nő létemre nem kedvelem a romantikát, a virág talán az egyetlen, amit mindig szívesen fogadok. A barátommal fél éve vagyunk együtt, tehát ismerhetne, hogy mit szeretek és mi az, amitől kiráz a hideg. Ettől függetlenül el is mondtam neki többször, hogy ne essen át a ló másik oldalára, ne vegyen valamiből 20 darabot, amikor elég egyet is cipelni, nem szeretnék pl. romantikus hintózást, de nem vágyom gyertyafényes vacsorára sem. Ha nem mehetünk puccos étterembe, ő nem is érzi jól magát, a legutóbbi utcai kebabost is látványosan utálta, nekem bejött pedig. Olyan, mintha nem is ismerne vagy ami rosszabb, nem érdekli, hogy milyen vagyok. A másik, hogy azt hiszi, magára aggatva a komolyabb márkákat kész is az outfit, gurulós bőrönddel és vasalt ingekkel jön egy laza nyaralásra is, ezt is túlgondolja.:)

Mit gondoltok erről?

Köszönöm.


2017. júl. 17. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem passzoltok, minek vagytok együtt?
2017. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Másmilyenek vagytok. Ha egyenesen elmondad neki azokat a dolgokat, amiket itt leírtál és nincs tekintettel rád, akkor az azt jelenti, hogy vagy nehéz a felfogása vagy sokkal fontosabb neki, hogy ő jól érezze magát, mint hogy te. Hosszú távon úgysem működik, ha két ember nagyon különbözik ilyen mindennapi dolgokban, úgyhogy érdemes elgondolkozni, hogy mit szeretnél ettől a kapcsolattól.
2017. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha meg a borondjebe is belekotsz, akkor mi az istennek raboljatok egymas idejet? Teljesen vilagos, hogy semmi kozotok egymashoz.
2017. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Teljesen korrekten elmondtam neki, hogy nem szeretem a romantikus megmozdulásait, pontosabban a "majd én megmutatom" jellegű dolgait.

Nehéz a felfogása inkább.

2017. júl. 17. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én azt gondolom, hogy a barátod sznob, te pedig - ilyen szempontból - az ellentéte vagy. Nem vagyunk egyformák. Én sem bírom az ilyet, sőt nem igazán szeretem a puccos helyeket, tízszeresen túlárazott, márkás cuccokat, stb. Ha tudja, hogy nem szereted, és mégis ilyen, akkor tartok tőle, hogy nem fog megváltozni a kedvedért, mert ő viszont így érzi jól magát. Gondolom gazdagabb családból származik, és ezért van benne egy enyhe felsőbbrendűség érzés, hogy neki derogál kebabot enni meg laza viseletet hordani.
2017. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

Inkább nagyonis átlagos családból származik, csak most élvezi, hogy a munkája miatt (amúgy jogosan) felküzdötte magát egy számára élhető színvonalra.

Én is nagyon szeretem a szép ruhákat, de a stílust nem lehet megvenni, az vagy van, vagy nincs.

Jó étterembe ugyanúgy szívesen elmegyek, de nem derogál megenni egy gyrost sem, ha épp nincs más nyitva, na bumm.

2017. júl. 17. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem igazán értem a gurulós bőrönddel mi a bajod, a legpraktikusabb dolog, nyilván azzal megy az ember nyaralni. Vagy mivel kéne, kukás zsákkal? Az inget meg alapból vasalva veszi fel az ember.

Szerintem te lehetsz kissé proletár, a barátodnak normálisabb nő járna, te meg keresgélj új barátot a lakótelepi gyrosos vendégköréből.

2017. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, rendes ember túrazsákkal tolja, hogy ne kelljen punciskodnia a kis gurulóssal minden kis szegélynél. Amúgy tényleg nincs semmi baj a gurulós bőrönddel, de azért akinek van önbecsülése, az nem használja. Olyan mint az a gumipapucs izé meg a szandálzokni.
2017. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó,

Én egy elegáns, nagyobb méretű válltáskával mentem nyaralni 3 napra.

Az normális szerinted, hogy egy városnéző túrára (vasalt) ingben jön, 40 fokban? Nem hinném.

2017. júl. 17. 20:30
 10/18 A kérdező kommentje:

#7-nek írtam vissza természetesen :)


#8-al egyetérek :)

2017. júl. 17. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!