Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem állandóan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan kiabál velem.Egyszer besokalltam és reflexből szájon vágtam. Ő erre bosszúból 3- szor fejbe ütött teljes erőből.( Ő 120 kg én pedig 60.) Szerint ez jogos volt. Valóban így van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 10:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Szia, hugom is elég nagyszáju, pont ma hívtam segíteni őket. Megvan neki a havi, ilyenkor idegbeteg, nem néz sem istent sem embert. Nagyon csúnyán összeveszett a férjével,de eszébe nem jutott a srácnak megütni.

Nem tudom mik az előzmények,de tapasztalataim szerint csak rosszabb lesz.

Én is kaptam már pofont barátnőmtöl, csengett a fülem rendesen,de biztos nem ütöttem volna meg ráadásul 3x!?

Pont 120kg vagyok ő meg60...

Én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy véget vetek ennek,ha ezt megengedi magánakakkor hol a határ? Majd egyszer belédszúrja a kést mert csúnyán nézel?

2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Jah, te mindenkit ismersz ezekszerint...
2021. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
hát igen, csak úgy mint az átlag gyk-s válaszoló, aki MIDNENKIT ismer.
2021. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%

Egymásnak valók vagytok!!!

Remélem örökre együtt maradtok. :)

2021. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hogy 120 kilósan van esze egy 60 kilos nőt püfölni? Neki ki kellett volna tolatnia a szituból. Nincs egy hasonló kaliberű apád vagy tesód, aki szintén fejbe veri ezt a férget, de úgy, hogy a földről puzzlezzák össze az agyát??
2021. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
11%
Tanuld meg a hátsódat megvédeni, nemcsak az egyenjogúság előnyeit kell hasznàlni, hanem a hátrányait is.
2021. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%

"A VEGEN MINDIG A FERFI A HIBAS"


Igen. Önvédelemben is csak a szükséges mértékig lehet erőszakot alkalmazni. Egy női pofonra, 3 erős fejbeütéssel válaszolni nincs egyensúlyban. Nagyon nem. Ezt a phaszt kidobnám.

2021. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
53%
en is azt mondom h dobja ki de valószínűleg van valami fuggesi viszony igy nem fogja kivagni a foszert...mert fugg tole
2021. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

szép lehet az arcod ha egy 120 kilós ember beverdesett ...

mik vagytok ti indiánok ??

2021. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
16%
Te kezdted , úgy hogy jogos.
2021. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!