Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem állandóan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan kiabál velem.Egyszer besokalltam és reflexből szájon vágtam. Ő erre bosszúból 3- szor fejbe ütött teljes erőből.( Ő 120 kg én pedig 60.) Szerint ez jogos volt. Valóban így van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 10:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%
Kamu.
2021. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%
de am megint ennel a kerdesnel is fel sem merul a no felelossege hanem automatikusan mindenki a ferfi hibajat feltetelezi
2021. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%

12


Én nem tudom te milyen válaszokat olvastál, de senki nem csak a férfit ekézte. Mindkettőnek van baja, ha igaz a sztori.

2021. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%

Nem. A férfinak ki kellett volna védeni az ütést. Elrontotta.

A nőt utána elküldeni a retekbe

2021. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
4%

na tessek megint a ferfi a hulxe a vegen


miert nem vedett

miert nem rugta ki a not


A VEGEN MINDIG A FERFI A HIBAS

2021. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, az is családon belüli erőszaknak számít, ha te ütöd meg a férjedet, és egyáltalán nem oké.

Ettől függetlenül az sem volt "jogos", hogy a terjed visszaütött. Neki még azt is figyelembe kellett volna vennie, hogy nagyobb és erősebb nálad, sokkal nagyobb kárt tud tenni benned.

Ahogy fentebb is írtak, család/párterápia vagy válás, mert ha az erőszak elfajul köztetek, abból még hatalmas problémák lehetnek.

2021. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Nincs igaza, nem volt jogos, de neked se kellett volna megütni őt előtte. Akkor se, ha kiabált. Ezt meg lehetett volna vele beszélni, hogy ne így kommunikáljon veled, nem az erőszak a megoldás. Ha pedig erre nem vevő, akkor inkább azon kéne elgondolkodni, hogy mennyire érdemes egy ilyen házasságban benne maradni, ahol nem lehet kultúráltan megoldani a gondokat.
2021. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
7%

ugye a probléma sokszor ott gyökerezik, hogy a csóri nő nem akar elválni, mert akkor elapad a pénzcsap meg az ingyen munka. Egyedülálló nőként gyereket nevelni biztosan elég rossz.


ezért inkább megy a kinlódás, és midnenféle mögöttes sunyi módszerekkel, de semmiképpen sem nyilt lapokkal próbálják megváltoztatni a férfit, hogy ha más nem akkor legalább szó nélkül dolgozzon "a családért" (avagy a nő jólétéért)


szóval ANYUKÁM, lehet válni, úgyis a bíróságon te nagy előnnyel indulsz, valószinüleg nem te fogsz rosszul járni pénzügyileg a végén úgysem

2021. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz amúgy? Pénzről szó sem volt, minek keverted ezt ide?
2021. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
ugyis kibukik hogy ez is egy paraméter a kérdés kiírása mögötti érzelmi kinlódásban
2021. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!