Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én azt sem tudom hány éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én azt sem tudom hány éves és van-e gyereke, ő mégis közeledik, de miért?

Figyelt kérdés

Egy pasas, aki a cégnél kisfőnök, mondjuk úgy, észrevett, és többet beszélgetünk egy ideje.

Azért a szerelem kategóriába írom ezt ki, mert érezhetően akar valamit, holott nős, bár lehet, hogy itt mindenki csak azt mondja, h. kefélni.

Ennek jelét nem adta, inkább érzelmi bevonódást látok.

Ő tudja minden adatom az adatbázisból, és elég érdeklődő is, de ha őróla van szó, nagyon kimérten beszél, és szinte semmit nem mond magáról, kérdezni meg nehézkes. Még magázzuk egymást. Egyszer megkérdeztem van-e gyereke, de nem válaszolt, ez mondjuk írásban történt, gondoltam hátha jobban megnyílik.

Annyi tudok, hogy van felesége, melyik településen lakik, életkorát csak saccolom, és tudom a linkedin profilja alapján, hogy melyik főiskolán végzett.

Ennek ő a többszörösét tudja rólam, ami tovább erősíti a hatalmi távolságot, az alá-fölérendeltség érzését.

Összegezve: közeledik, megkülönböztetett bánásmódban van részem, ha úgy tetszik, kivételezik velem, szexre nem utalt, magáról nem mond sokat.

Mire véljem?


2021. okt. 8. 00:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

rossz helyre írtam, a szerelembe akartam.

mindegy, a pasi szemszögéből nézve ez párkapcsolati probléma is lehet.

2021. okt. 8. 00:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De! Azt véld!

Nem beszél arról, amit te már tudsz, hogy nem független.

Viszont minden férfi, ha nyomul, azt akarja.

Ne ámítsd magad.

Pontosan azt.

2021. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ne emeld ki, hogy csak a családjáról nem beszél, hanem semmi másról sem, ami szorosan vele kapcsolatos. se a gyerekkoráról, se a testvéreiről, ha egyáltalán vannak, se a hobbijairól, lényegében semmiről.
2021. okt. 8. 01:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt két eset lehetséges. Az egyik hogy te gondolod túl a "bevonzódást" és nem akar semmit. A másik, hogy nagyon is akar - megdugni sutyiban a nője mellett. Nem lánykérést akar nyugi. Azért titkolózik mert nem akarja a magánügyeit az orrodra kötni ha borulna a bili akkor ne tudj vele "visszalőni" az asszonynál. Jobban jársz ha nem vágsz bele. Szerinted ha rosszul sül el a story akkor kit fognak kirúgni hamarabb egy kisfőnököt vagy téged?
2021. okt. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha munkaidőn kívül is csetelgetni akar meg megadja a privát elérhetőségeit, email, nem céges, teló, nem céges, ha érdeklődik, ha dicsérget agyba-főbe, bókol, akkor nyilván nem vagyok közömbös neki, és nem beleképzelem.
2021. okt. 8. 01:52
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy nyilván nem fogok ebbe belemenni, csak szokatlan, hogy ha valaki közeledik valakihez, akkor nemhogy kinyílna előtte, hanem lakattal védi magát.
2021. okt. 8. 01:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6.-ra.


Naná, hogy fosik. Gondolj bele. Kirúghatják miatta, ha a HR megtudja. Ráadásul, ha a van ott olyan, aki ismeri a nejét...


ALAP, hogy melóban nem ismerkedünk, csak sok ember buta hozzá.


Ja, és akkor is érdekelne ugye, ha ő lenne a portás, vagy a takarító, igaz? >:)

2021. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért környékez meg pont téged, mert téged tart vonzónak, dughatónak. Ebben egy minimális belső vonzalom is szokott lenni. Szerintem szeretőnek akar egyébként.


És igen, idővel majd elejt olyanokat, hogy magányos meg ilyesmi, de nem fejti ki bőven.


Azt akarja, hogy megkedveld és ne érdekeljen semmi, csak szeresd és dugj vele. Tipikus szerető státusz:)

2021. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Látom, neked az egyáltalán nem probléma, hogy nős. Ne képzelj bele többet, csak meg akar fektetni. Minden szeretői kapcsolat így kezdődik, de neked úgy látszik mindegy, hogy az első helyen vagy az életében, vagy munka után valahol leereszteni a gőzt. Ennyire nem értékeled magad?

Nálam amikor egy nős pasi csak 1 megjegyzést tesz a házasságára, vagy elereszt egy bókot, onnantól úgy kerülöm, mint egy leprást. Tabu volt és szóba sem jöhet. Főleg magam miatt, de nem jött be és mai napig nem jön be olyan pasi akinek van párja és mellette más nőket akar füzögetni.

2021. okt. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Jajj ugyaan 9es, 35 felett szinten mindenki nős, csak az nem, akit kerülnek a normálisak. Nekem sem probléma, hogy nős. Igen, úgy, hogy korábban csaltak meg!


Ahogy az sem, ha kapcsolatban van. Ha érdeklődik irántam, akkor szr a kapcsolata. Ha megdugna, akkor csak szívességet teszek a feleségnek, hogy kibukik, hogy a férje gerinctelen(ne aggódj, tőlem meg fogja tudni:). Ilyen esetben nem kellene kapcsolatra, csak ha szex után hazaállít és egyből szakít a feleséggel és másnap elköltözik. Akkor oké. Ha nem akarja elmondani otthon, akkor max egy szex, én szépen elmondom a feleségnek, és több szexre nem számíthat, mert patkányokkal nem állok le hosszútávon.


Az én párom ne azért legyen hűséges, mert nincs lehetősége. Azért legyen hűséges, mert az akar lenni. Ha az utcán széttárt lábakkal feküdnének topmodellek és könyörögnének, akkor se dugjon egyet se, hanem jöjjön haza, különben nem leszünk tovább kapcsolatban. Ez rám is igaz természetesen:) Ha meg mással akar lenni, azt teljesen megértem, én így lépek a házasságba..

2021. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!