Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Exemmel aki az első nagy szerelem volt sok év se veled se nélküled kapcsolat után szakítottam még a szakításnál is megvoltak az érzelmek de nem működött. Majd túl lettem rajta új párom lett akivel az esküvő előtt állunk erre felbukkant az exem akivel egyébként nem haraggal szakítottunk és rengeteg mindenben segítettünk egymásnak emberileg. Szóval vissza akar szerezni és mindent megpróbál. Ez nagyon rossz mert már lezártam magamban. Letiltani stb nem akarom mert nem olyan jellegű ex. Jóban van a szüleimmel is. Apukámmal közös vállalkozás is van és jó kapcsolat. De így nagyon megnehezíti az életemet hogy küzd hogy visszamenjek hozzá. Hogy kezelnétek ezt a dolgot a helyemben?
2021. okt. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell mondani, hogy elkésett, férjhez mész máshoz.
2021. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni, együtt, közösen. Jóban vagytok, ezért nyíltan lehet beszélni egymással. Közölni kell vele, hogy éppen mi a helyzet és Te már nem szeretnél ezen változtatni.
2021. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép vagy, mondhatom
2021. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi a gond kedves utolsó válaszoló?
2021. okt. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!