Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő volt barátnő ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő volt barátnő ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A párommal már vagy 6 éve nincsenek együtt, ettől függetlenül néha ráír, kitesz nosztalgiázós képeket. A párom már tiltotta, válasz nélkül hagyta ha írt neki. szóval jól kezeli de mégis hogy nem tud egy felnőtt nő továbblépni? Semmi bajom nem lenne vele, de minek írogat meg tesz ki a közösségi médiába olyat ami abból az időszakból van amikor együtt voltak? Meg amég nem volt letiltva, reagálgatott mindenére a barátomnak.
2021. okt. 10. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek hasonló nőt. Bolond sajnos. Van aki képtelen tovább lépni. Nem nagyon lehet vele mit kezdeni a tiltáson kívül.
2021. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Könyveld el annak, h van annyira jó a pasid h mást esik után a penész és örülj neki hogy a tiéd.
2021. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
38%
Letiltani mindenünnét, aztàn tàvoltartàsit kérni ellene.
2021. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már annyiszor felidegesített meg veszekedtünk miatta, mérgezi folyton a kapcsolatot. Vagyis csak annyi van, hogy a nő akciózik valamit, erre én kiakadok és a párom meg úgy érzi, hogy rá vagyok mérges, pedig nem. Meg sokáig nem engedem el a témát mert idegesít és akkor azért lesz a párom ideges hogy tölthetnénk együtt szépen a napot de helyette dúlok-fúlok. Persze én is megértem őt meg ő is engem 100%ig, de már kivagyok a nőtől és lehet elküldöm én a ... oda! Nem akarom, hogy még egyszer is beszéljenek a párommal vagy valami mert bolond a nő és még máshogy fogná fel a dolgot. Vagy gáz lenne ha én tenném helyre szavakkal?
2021. okt. 10. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha letiltod, nem látod. Egyáltalán, miért látod azt, amit az ex rak ki?
2021. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Le van tiltva! Kozos ismeros kuldi nevetve hogy mar megint miket pakolaszik ki.
2021. okt. 10. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szólj a közös ismerősnek, hogy nem vagy erre kíváncsi. Probléma megoldva. Szívesen.
2021. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
100%
Letiltod a közös ismerőst.
2021. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Téged választott a párod nem értem miért kell a párkapcsolat biztonságát az ilyen jellegű idegeskedéseddel elmarnod? A pároddal kéne foglalkoznod és azzal milyen kajákat pakoljatok boltba a pénztáros elé, nehogy a zöld szemű szörny elmarjon a párodtól.


Két ember ha igazán szereti egymást az ilyen jellegű dolgok sem tudnak közéjük állni és se nem csámcsognak rajta, hanem egymással foglalkoznak.


Megoszt dolgokat? És? Tiltottátok. Jobban foglalkozol a nővel, mint a pároddal. Ezen kéne elgondolkoznod.


Én csak sajnálnám az ilyen nőket, addig a pillanatig, míg nem zaklatna vagy nem akarná kitépni a hajam. Utána már a feljelentés és a távolságtartási jönne.



Én ezt soha nem tudom megérteni a facebook megosztast.


Te nem kezeled jól, a párod igen.


Foglalkozol a volt párjával, többet mint a pároddal. Hm. Ez elgondolkodtató. El kéne engedned, de te nem tudod és így a párkapcsolat biztonsága is kérdéses.


Kezdj el foglalkozni a pároddal, azzal hogy milyen élelmiszerre van szükségetek mert nehogy elvakítson ez az idegeskedés és a féltékenykedés a semmire egy olyan ember miatt aki időnként a párodra írt, amit a párod figyelmen kívül hagyott és a nő csak a saját oldalán osztogat régi emlékeket.


Csak nehogy eltulozd es a legintimebb pillanataitok kozott is vele foglalkozz. A pároddal kéne foglalkoznod inkább. Nem?

2021. okt. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vőlegényem exe is hasonlóan kattant. 3 éve élnek külön, feltörte a vőlegényem fészbúkját és kirakott egy régi közös képüket profilfotónak :)

Írogatott mindkettőnknek, míg le nem tiltottuk.

A tini lányukra (aki velünk él) ráír, hogy még egyszer meg ne lásson engem a saját fészbúk profilfotómon abban a pólóban, amiben ott szerepelek:) Hát szóval na. Mondtam, ha anyuka nem nézegetne, nem látna. Ilyen egyszerű.

Szánalom.

Nem kell vele foglalkozni. Ne idegesítsd magad rajta.

2021. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!