Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes rá várnom vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várnom vagy hagyjam a fenébe? Nehéz! :S

Figyelt kérdés
Szóval régóta húzódik...A gyerekkori első szerelme vagyok. 2x is jártunk,de másodjára sem volt a kapcsolatunk az iagzi. Többször szakíatani akartam, mert nem foglalkozott velem, én meg más férfiakkal voltam,de közben szerettem,és nem akarta hogy elhagyjam,mert ő is szeretett a maga módján...Aztán bizalmatlan lett,én meg elküldtem,aztán ő is engem.Úgy váltunk el,hogy mindkettőnkben van tüske,de szeret és hogy egyszer folytatni akarja,de nem most...Annak ellenére,hogy nem volt jó kapcsolat, most elég nehéz... Lány/20
2010. szept. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem inkább haggyad mert ha újra össze is jönnétek akkor is csak az lenne ami eddig is volt...lehet h szeretitek egymást úgyahogy de ahogy leis irtad ez nem működne megint...:)

remélem segítettem.....ha csak egy kicsit is :)

2010. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szupermókus ***** válasza:
Nahh ez sem egy tündérmese. Lépj túl rajta végleg. Keress egy olyan férfit, aki tényleg megbecsül téged. Az elvárásaid ne legyenek túl magasak, csak egyet tarts észben, hogy légy megbecsülve s tökmindegy hogy néz ki.
2010. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ebből már semmi jó nem sülhet ki,évek múlva se,mikor felnövünk...?
2010. szept. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!