Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ugye ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ugye ez a legjobb megoldás, ha azt érezzük, hogy valaki mással is működig a kémia?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy más iránt is elkezdünk vonzódni a párunk mellett, szerintem ezzel nincs is semmi baj, hiszen dönthetünk úgy, hogy ettől még nem fogjukk megcsalni a párunkat.

Ilyenkor az a legjobb, amit tehetünk, hogy tudatosan próbálunk az adott illetővel a lehető legkevesebb időt együtt tölteni? Milyen egyéb lehetőségeink vannak ebben az esetben?



2021. okt. 11. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha minden stimmel egy parkapcsolatban, én nem szoktam a kémiát érezni mások felé.
2021. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha minden stimmel egy parkapcsolatban, én akkor is szoktam időnként kémiát érezni mások felé. Rég megtanultam kezelni, nálam pont az ellenkezője működik: ha több időt töltök az illetővel, rövidesen előkerülnek a kiábrándító hibái. Ha pedig távollétében birizgálja a gondolataimat, akkor elfojtás helyett inkább szabadjára engedem a fantáziámat, és néhány ilyen fantáziálás után az agyam általában már közel sem találja olyan érdekesnek az illetőt, mint eleinte.
2021. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

En no vagyok, nem tudom a ferfiaknal hogyan mukodik ez, de en szemely szerint ha mindent megkapok egy kapcsolatban ,testi es lelki teren egyarant akkor johet a legszebb legizmosabb testu ferfi is, akkor sem fog erdekelni.

Viszont mikor nem kaptam eleg torodest, figyelmet es szeretetet a paromtol akkor tenyleg ereztem, hogy mashoz is tudnek vonzodni, aki jobban figyelne ram. Az mas, hogy a leliismeretem miatt sosem lepnem meg a megcsalast, de ilyenkor ereztem vonzalmat mas irant is.

Aztan sikerult megoldani a parommal es ujra vissza talalni hozza.

2021. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

"En no vagyok, nem tudom a ferfiaknal hogyan mukodik ez"

#2-es vagyok, ez úgy működik, hogy mind férfiak, mind nők körében vannak olyan emberek, akiknek az agya egyszerűen nem monogám, tehát a legteljesebb párkapcsolatban létezve is képesek időnként megkívánni másokat. (ebből persze sehol nem következik megcsalás vagy hasonló, az már az egyén döntésein múlik)

2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

hülye a kérdésed.

önigazolást keresel csak.

nem, ha párkapcsolatban élsz, senki mással nem kell működjön a kémia, csakis a pároddal.

ha félre akarsz dugni, vagy nem szereted már a társad, akkor kezded azt érezni, h. mással is működnie kéne a kémiának.

2021. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
ha valóban szerettem egy lányt/ nőt nekem fel sem tűnt a többi mellette , bár ez azért lehet mert teljesen elégedett voltam vele.
2021. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ne törődj a fikázó válaszokkal. Az átlagos monogám agyú ember ugyanúgy nem tudja átérezni a működésünket, mint egy heteroszexuális ember azt, hogy hogy az ördögbe lehet szexuálisan vonzódni a saját nemedhez.
2021. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs univerzális válasz, neked kell tudnod, hogy te hogy működsz. Én is olyan vagyok, hogy ha szeretem a párom, jól érzem magam vele, akkor nincs az a pasas, aki csak minimálisan is megmozgatna. Szóval, ha valamiért mégis kialakul egyfajta vonzódás, akkor az párkapcsolati válságot jelez, amire igen, az a megoldás, hogy kizárom a külvilágot, és befelé fordulok, hogy a kapcsolati gondjainkat megoldjuk.

De ha te nem ilyen vagy, hanem, ahogy itt az egyik válaszolta, inkább a poligám beállítottság jellemző rád valamilyen módon, akkor más megoldást kell választani. Akár kipróbálhatod, amit ő írt, akár gondolkodhatsz nyitott kapcsolatban.

Ennek megválaszolása viszont rád hárul, te neked kell tudnod, hogy nálatok mi a helyzet, és aszerint kezelni.

2021. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint úgy voltam vele a kapcsolatomban, hogy kétszer éreztem kémiát más iránt (egyszer egy nő, utána egy férfi irányába), bár egyik esetben sem léptem, illetve az elsőről senkinek sem beszéltem. A másodikról is csak akkor, amikor már szakítottam exemmel.


Mondjuk ő egy uralkodni vágyó, bántalmazó volt, aki mindenbe beleszólt, annak ellenére, hogy semmihez sem értett. Ezután nem csoda, hogy ilyen könnyen jött a kémia mások iránt.

2021. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem nő létemre volt, nem is egyszer a 10 év alatt.. Na és?


Akkor most én nem is vagyok ember? Nem vagyok alkalmas kapcsolatra? De nem csaltam meg. más félreqúr amúgy is,. Hagyjuk már.


Ezek hormonok, vonzalom, nem mindig befolyásolható. Irántam is vonzódott már ne egy kapcsolatban lévő. Nem mindenki lépett. Szerintem nagyobb tisztelet is jár annak, aki ennek ELLENÉRE is a párját választja.


Én elhiszem, hogy van olyan, aki nem lát mást a párján kívül, de könyörgöm fogadjuk már el, hogy ahány ember, annyiféle tapasztalat és egynéniség.. Paszki. Mivel velem így működik, ha fejreállok is. És biztos vagyok benne, hogy a 10 év alatt a párom is vonzódott már máshoz, nem vagyok naiv 8 éves kisgyerek..

2022. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!