Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bántalmazó kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bántalmazó kapcsolatból hogy alakulhatott (külsőre) boldog kapcsolat?

Figyelt kérdés

Inkább ide passzol a kérdés, mint az ismerkedős témakörökbe.


Szóval van egy excsaj, akit vert az előző párja. Haverom volt osztálytársnőjéről van szó, amolyan haverság megmaradt közöttük. Ketten menekítettük ki a lakásból, mikor az akkori pasija (Aki verte, bezárta, megalázta, stb) elment dolgozni. Utána elkezdtünk beszélgetni, összejöttünk, minden rendben volt, legalábbis így láttam. Minden szarnak elhordta az exet, mesélt sokat arról, hogyan bántalmazta, meg mennyire rettegett már és velem végre milyen boldog. Eközben mindig elsírta magát.


Minden jól alakult: eljegyzés, összeköltözés, jövő tervezgetése, sok boldog idő együtt.


Igen ám, de egyszer előbb végeztem a munkahelyen (ekkor voltunk 3 évesek) és egy órával előbb értem haza. Írtam neki, hogy nyithatja a bejárati ajtót, semmi válasz. Gondoltam boltban van. Benyitok és a (bántalmazó) exével szeretkeztek. A saját lakásomban kaptam rajta őket. Azon az ágyon, ami a miénk volt.


(utólag belegondolva, kicsit furán viselkedett akkor már: könnyebben hisztizett, stb. De mivel előtte rúgták ki a munkahelyéről, betudtam annak)


Akkor ott elcsattant az agyam. Annyit mondtam, hogy 2 órád van elcuccolni innen, addig én elmegyek. Először inkább düh volt bennem, majd utána jött a lelki összeroppanás. Úgy is tett, 2 óra múlva a dolgaival együtt eltűnt. Innentől kezdve nem is beszéltünk jó formán, csak amíg visszakértem a jeggyűrűt. Mert azt magával vitte.


Ennek már 4 éve, a Facebook feldobta őt (a lányt), megnéztem az adatlapját. 3 gyereket szült ennek, és tele van idilli közös képekkel a profilja. Hozzá kell tennem, hogy nekünk nem akart összejönni a gyerek és emiatt elég szomorú volt. Kivizsgáltattuk magunkat és az lett a vége, hogy nekem kicsit "lassabbak" a spermák, de ettől még simán össze jöhet. (bevallotta, hogy már 2 hónapja csalt az exével, mert az megkereste és nem tudott ellenállni. Ennyi volt az érdemi kommunikációnk az eset után)


Az eset után fél évig rottyon voltam, híztam 15 kilót, sokat ittam, magam alá kerültem. De már túl vagyok rajta, és a jelenlegi kapcsolatom egész normálisan alakul (de már nem merem elkiabálni.)


Szóval: Egy olyannal akitől rettegett, bántalmazta, hogy tudott összejönni újra? És szülni neki 3 gyereket?

Én megadtam neki mindent, az elején tiszta álompár voltunk, a haver csajaim teljesen irigyek voltak, hogy mi ennyire boldogok vagyunk. (mindegyiknek volt valami gixer a házasságában, kapcsolatában)


Milyen pszichikai folyamatok játszódnak le egy nőben ilyenkor?


36/F



2021. okt. 11. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10, Most jutott csak időm elolvasni a válaszod. Köszönöm, hogy leírtad ezt.

Ha bántalmazó kapcsolat alatt lelki bántalmazást értünk, akkor sokan élhetnek szerintem ilyenben.

A volt barátod különösen mutatta azokat a jegyeket amiket ilyenkor figyelni szokás.

Ha mondanod kellene róla pozitívat, tudnál? Amivel akkoriban megfogott vagy akár azóta is hiányolsz mint érték?

2021. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es

Köszönöm szépen én is hogy leírtad. Csak most találtam ezt a kérdést,így 1 év után, de nagyon jól jött.

2022. nov. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!