Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik ennyire gusztustalanul?Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Parszor miota egyutt vagyunk tortent mar olyan,hogy kertem vagy kerdeztem valamit a paromtol,kerni eleg rotkan kb fel evente 1x ha kerek,de semmisegeket ,szoval ilyenkor azonnal fehaborodik kioktat hogy mi kozom ehhez vagy ahhoz, o donti el ,nem erdekli en mit akarok,hogy akarom ,senki vagyok ebben,fogadjam el a donteset. Pl regebben olyanok miatt hogy atjonne-e hozzam ma o aludni?es pl lemondta egymas utan vagy jobb programja akadt olyankor megkertem hogy most ne mondja mar le ,mert szamitottam ra.Akkor megkaptam hogy ne iranyitgassam ot. Aztan osszekoltozes utan nyilvan kevesebb lett az ilyen jellegu vislekedese,de mas dolgokban nyilvanult meg.Mint pl most hogy az anyja valami iszonyu fontos dolgot,tanacsot akart neki adni ami halaszhatatlan a kettonk kapcdolataval kapcsolatban.Ket napog total kesz voltam hogy mit alarhat az anyja mondani neki titokban ,nem jellemzo ez ra,stb.aztan hirtelen az anyja lemodnta a talalkozot ennek mar vagy ket hete..es azota se mondott semmit a parom rola hiaba mondtam engem erdeklne kerdezzen mar ra.Kioktatott hogy o biztos nem fog rakerdezni,ezaz o dontese nem erdeklem hiaba erdekel engem hiaba stresszel,senki vagyok neki ebben,mit iranyitom az o eletet azzal hogy azt kerem kerdezzem ra…olyen jellegu aprosagokban megkaptam mar lrsuor hogy mit iranyitom az eetet(szerintem ebben semmi iranyitas nincs)

Tejesen ugy erzem,hogy nem tekint ram tarskent,ket kulon emebrkent es ha valamit a masik keresere vagy kedvere kellene csinalni azzal o “papucs” vagy olyan lenne aki feladja magat,az rendkivul negativnak tunik szamara.Vagy nem tudom de bennem teljesen azt kelti hogy egy senki vagyok neki es semmilyen dologba nem szolhatok,kerhetek semmit nem igazit ugy ,hogy pl az en keresemre akar rakerdezni valamire.Nem a tarsam nem a szovetsegesem,ugy erzem egy idegen egy ellenseg valaki aki van es el kell fogadni mindent amit sajat kenye-kedve szerint csinal…


2021. okt. 11. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivjak, hogy kompromisszumra alkalmatlan. Az ilyenekkel nem lehet hosszutavu kapcsolatot tervezni. Te se huzd sokaig.
2021. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Te nem lenni madzsar?
2021. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy önző érzéketlen pöcs. Dobd ki a pcsába.
2021. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Szuper kapcsolat ez is, gyerek mikor lesz?
2021. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Az írás minősége reprezentàlja a kapcsolatèt 😉
2021. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nulla alkalmazkodóképesség. Önző, nagyképű pöcs. Mi jó van neked ebben a kapcsolatban?
2021. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lassan semmi…

Ez most felrazott rendesen,azota se terek magamhoz. Ennyire semmi kerdesben is ellenkezik velem, hogy csak azert sem kerdezi meg. Eloadja,hogy ezzel az o eetet iranyitanam ,mit kepzelek magamrol,el kell fogadnom hogy o nem kerdezi meg.

Hanyingerkelto a visekedese. es tenyleg tobbszor csinalta mar ezt,hogy ez van fogadd el,el kell fogadnod ..amikor valamit csak azert sem ugy tesz.Sosem kepes valoban arra hogy ok akkor kompromisszum….vagy ok engedel ebben ,maximum akkor volt ra keles ha mar ket nalig harcoltunk.Nevetseges,ezt az emebrt szeretni sem lehet.Folyton egy hatlmas fal van elotte amit megerinteni sem szabad mert harap .

2021. okt. 12. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik... remélem majd idővel megérik benned az elhatározás és nem hagyod magad tovább bántani.
2021. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!