Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a tesoja miatt kisebbségi komplexusos es szerelmes a feleségébe. Jol teszem ha nem akarom megismerni a csaladját igy?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok bemutatva de millio mindent tudok már róluk mindenkiről, a kapcsolatukról, kivel milyen a viszonya.


Eleinte csak az tűnt fel, hogy kevesebbnek érzi magát a tesoja es párja mellett(neki nincs annyi penze, olyan kocsija, olyan élete- pedig irtó jol áll anyagilag(sőt) es sorolhatnám, mégis vannak komplexusai)

Ugy addig ez nem is zavart mig ki nem vetitette rám, hogy a tesojának a felesege is jobb, maga az istenno(műmellű festett szőke stb),ezt nem mondja, hanem látom szerelmes like ok, hizzászolások-nem a csaladi kepeikre, hanem csak ahol a nő van, allandoan nyal neki mint egy pincsi stb)es allandoan magasztalja milyen jo nő, milyen segitokesz igazi családtag, rolam persze semmi jot nem mond ez mellett. Es zavarba is jön neha tőle platoi szerelme aki utan csak csoroghat a nyála es persze nem tudja hogy azert ő is b.doset sz.rik. ez a tipikus elérhetetlenek "bája"csak.


Ugy gondolom hogy felnott ffi létére (40)ez egyenesen nevetséges, valoszinu az egész család képben is van arrol h platoi szerelme(de a feleség biztos),magyarán csak elsüllyedni tudnék a párom mellett szégyenemben szerintem hogy olyannal vagyok aki a tesoja felesége utan liheg.


Plusz emelett a műmellével persze meg van a maga önbizalma is, nem győzi posztolni a miniruhás harsinyás képeit is magárol.


En ott tartok hogy én nem akarok ebbe a családba bekerulni (borzalom szoros a kapcsolatuk heti szintű, habár a feleség csaladja ritkabban van), nem akarok a családjának bemutatkozni sem (anyuját pesig nagyon birom, de az apja meg azt nézi(né) nekem mennyi pénzem van mibol élek(nagyon üzlet/pénzcentrikus)



Arra is gondoltam már hogy ez miatt nemhogy nem bemutatkozni de sanszos, hogy inkább szakítani is kéne..



Mivel en elfogult vagyok, ezért érdekelnének kívülállók meglátásai, mert en ugye "forro fejjel""morgok"itt magamban es lehet teljesen el lennék tévedve es lazitanom kene, es lazán "spanolni" a műmellűvel meg családdal es fel se venni ezt az egészet?


Plusz ez egy problémám a sokbol csak. De mind ilyen jellegű, hogy valójában nem szakítóok, de nálam mégis nagyon azt súrolja.



#bemutatkozas helyett szakitás
2021. okt. 12. 08:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

+1

Azon gondolkodom megoldas lehetne esetleg az, hogy siman nem mutatkozom be soha es kész.

Vagy most komoly, hogy egy kapcsolat a másik hattere miatt működésképtelen? Es hamvaban holt?

2021. okt. 12. 09:18
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem magadnak szülöd a gyereket, hanem a gyerek életéért. Nem a tulajdonod és nem a játékszered a gyerek, hanem különálló emberi lény, akinek alkotmányos joga van (bár gondolom, nem tudod, ez mit jelent) a lelki egészséghez, amit jelenleg sem te sem a párod nem tudnátok megadni neki. Ehhez még nagyon sokat kellene érni,komolyodni. A saját hataraidat sem tudod tiszteletben tartani. Akkor vállalj csak gyereket, ha felelősségteljes felnőtt ember leszel, nem mások lábtörlője.
2021. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

12#ertsd mar jól.


Nem a ffinak szülök, vagy hogy magyarázzam.

Fel vagyok arra keszülve hogy akarmilyen isten is lenne egy ffi de benne van a pakliban Bármikor az, hogy egyedül nevelem fel.


Nem gyerektema a kerdés egyáltalan.

2021. okt. 12. 09:29
 14/39 A kérdező kommentje:
Barmikor es Bárkivel.
2021. okt. 12. 09:30
 15/39 anonim ***** válasza:
96%

Szóval szerinted tolerálható, hogy nyíltan mást imád és csorgatja rá a nyálát? Ráadásul a tesója feleségére?

Ha neked ez még az elfogadható kategória, javaslom, ne vegyetek szőnyeget soha. Elég lábtörlő vagy te is.

2021. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Nem az.ezert is gondolkozom azon hogy nem mutatkozom be nemes egyszerűen.

Ahogy eddig sem tettem.

2021. okt. 12. 09:34
 17/39 anonim ***** válasza:
97%
De te agyoniskolázott, attól még ugyanúgy kaparni fog a csaj után. Mindegy, hogy te bemutatkozol e. Nem érthető?
2021. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nem kapar. Platoi.
2021. okt. 12. 10:11
 19/39 anonim ***** válasza:
96%
Tudod mit? Megérdemled őt. Akinek csak ennyi esze és tartása van, nem is kell, hogy normális párja legyen. Sok sikert, és nehogy elhagyd. Megérdemlitek egymást. ;)
2021. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Mennyi esze tartása? Nem mutatkozom be jelenleg ennyi van.

A továbbiakrol meg külsősök velemenye érdekelt.



A "buta" privre pedig:

Nem tartom magam a masiknal rosszabbnak. Szebb az arcom is, jobb az alakom is, fiatalabb üdébb fittebb is vagyok, kizárolag annyi köztünk a különbség, hogy neki műmell meg szemöldöktetko meg r.bancios kép posztok, meg a család birja, es nem utolsó sorban szerető korrekt párja van, aki mellett megélheti a nőiességét is, es azt is hogy szeretik meg a tenyerén hordozza a férje es jo pasi is a férje és aki nem szivecskéz speciel engem. Mert benne viszont minimum van ennyi, ami az en páromban ugye nincs.


En nem vagyok versengős típus!

Bnőim is kvázi plazacicák, a csajokkal általában jol megvagyunk(szerintem a sógornővel is simán bnők is lehetnénk)


Egyáltalán nem ott van a baj hogy en rosszabb nő lennek!


Plusz1

Ha en lennék is a vilag legrondább nője de a párom engem szeret engem választott, ez akkor sem lenne elfogadhato sztem hogy a másik nő után folyjon a "taknyunk" plane 40 evesen!

Szerintem a világ legcsunyább/legbutánn nője sem érdemelné ezt meg, hogy a párja ilyen legyen hozzá, illetve mellette. Ez soha nem a nőt minősíti hanem a ffit, hogy a választottjához hogyan áll.

2021. okt. 12. 10:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!