Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a tesoja miatt kisebbségi komplexusos es szerelmes a feleségébe. Jol teszem ha nem akarom megismerni a csaladját igy?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok bemutatva de millio mindent tudok már róluk mindenkiről, a kapcsolatukról, kivel milyen a viszonya.


Eleinte csak az tűnt fel, hogy kevesebbnek érzi magát a tesoja es párja mellett(neki nincs annyi penze, olyan kocsija, olyan élete- pedig irtó jol áll anyagilag(sőt) es sorolhatnám, mégis vannak komplexusai)

Ugy addig ez nem is zavart mig ki nem vetitette rám, hogy a tesojának a felesege is jobb, maga az istenno(műmellű festett szőke stb),ezt nem mondja, hanem látom szerelmes like ok, hizzászolások-nem a csaladi kepeikre, hanem csak ahol a nő van, allandoan nyal neki mint egy pincsi stb)es allandoan magasztalja milyen jo nő, milyen segitokesz igazi családtag, rolam persze semmi jot nem mond ez mellett. Es zavarba is jön neha tőle platoi szerelme aki utan csak csoroghat a nyála es persze nem tudja hogy azert ő is b.doset sz.rik. ez a tipikus elérhetetlenek "bája"csak.


Ugy gondolom hogy felnott ffi létére (40)ez egyenesen nevetséges, valoszinu az egész család képben is van arrol h platoi szerelme(de a feleség biztos),magyarán csak elsüllyedni tudnék a párom mellett szégyenemben szerintem hogy olyannal vagyok aki a tesoja felesége utan liheg.


Plusz emelett a műmellével persze meg van a maga önbizalma is, nem győzi posztolni a miniruhás harsinyás képeit is magárol.


En ott tartok hogy én nem akarok ebbe a családba bekerulni (borzalom szoros a kapcsolatuk heti szintű, habár a feleség csaladja ritkabban van), nem akarok a családjának bemutatkozni sem (anyuját pesig nagyon birom, de az apja meg azt nézi(né) nekem mennyi pénzem van mibol élek(nagyon üzlet/pénzcentrikus)



Arra is gondoltam már hogy ez miatt nemhogy nem bemutatkozni de sanszos, hogy inkább szakítani is kéne..



Mivel en elfogult vagyok, ezért érdekelnének kívülállók meglátásai, mert en ugye "forro fejjel""morgok"itt magamban es lehet teljesen el lennék tévedve es lazitanom kene, es lazán "spanolni" a műmellűvel meg családdal es fel se venni ezt az egészet?


Plusz ez egy problémám a sokbol csak. De mind ilyen jellegű, hogy valójában nem szakítóok, de nálam mégis nagyon azt súrolja.



#bemutatkozas helyett szakitás
2021. okt. 12. 08:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért meredek egy olyan tagot bevédeni, akinek te csak szamár vagy ló helyett.
2021. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%
Te vagy a senki csicska, te nyomorult buta pics@.
2021. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Innenstol szájkarate csak a szint ahogy elnézem.


Köszcsi mentem


32 te vagy aaaz. Es tudod is hogy miert.

2021. okt. 12. 16:36
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor van előnye, hogy nincsen családom .
2021. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
91%
Jajj te már megint az a szerencsétlen vagy aki mindig itt nyávog a nyomorék szexkapcsolatos faszija miatt, de amikor mindenki írja, hogy szakíts, akkor meg el kezded védeni, hogy ő már így is a legtöbb férfi szintje fölött áll?
2021. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén remélem, hogy csak kamu az egész, mert iszonyat durva. Pláne a csaj reakciói a válaszokra :O
2021. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, te meg a párod tesójának a nője miatt vagy kisebbségi komplexusos.😄 Hát elég gáz, eleve ez a túlzott szivecskezes Fb-on. Amúgy kétlem, hogy ez szerelem lenne. A szerelem sebezhető, és főleg ilyen felállásban az ember titkolni próbálja. De persze lehetnek kivételek.
2021. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Titkolja is. Á, ő csak családtag, meg ilyeneket mond.es szinte el is pirul hogy én miket képzelek. Es én vagyok lecseszve.


Én nem vagyok kisebbségi komplexusos.


Ezek kolcsonhatások egy ffivel.


Pelda a jobb megertesért:

Teljesen más ugy lenni egy ffi oldalán egy masik nő jelenletében amikor a ffirol süt az hogy a párjába azerelmes a párja a minden es a harmadikat le se ejti


Es megint más az amikor a harmadikat magasztalja a párjának es a hármas jelenlét arrol szól hogy a párja joformán a "gyertyatarto" mert szinte jobban eldumálgat nevetgélnek mint a párjával.


Ez nem a nő kisebbsegi komplexusárol szol hanem ffi hatás a párjára.

2021. okt. 13. 07:07
 39/39 A kérdező kommentje:

Nem a sógornőnek mesél rolam es erezteti azt vele hogy milyen istennő párja van, hanem forditva, a párjának magasztalja fel a sógornőt.


Es mivel még én vagyok lecseszve h miket kepzelek, így jol "bevédte"most magát, hogy nem ő a kujon, hanem nekem tul sok a fantáziám.

2021. okt. 13. 07:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!