Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam ez miatt szégyelni mert ez az álláspontom és a véleményem. Azt sugallta hogy a családja sem ért meg.
2021. okt. 12. 20:27
 2/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellett volna vele összeköltözni, illetve gyereket vállalni, ha zavar. Most már nem tudsz mit tenni.
2021. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Jogos.
2021. okt. 12. 20:32
 4/61 anonim ***** válasza:
4%

én is utálom a kutyákat, csupa traumatikus élmény.

egy kismama számára blokklakásban különösen nem egészséges, és gondolom, a takarítás is rád hárul.



védőnővel beszélj, kérj tőle segítséget, mondja meg a párodnak, h. a baba érdekeit sem szolgálja a dög, és szabaduljatok meg tőle.


undorító lehet úgy enni, főzni, bármit, h. az ott van.

2021. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
3%

2

dehogynem tehet ellene.

úgy csinálsz, mint ha az a dög fontosabb lenne, mint kérdező, és neki ezt már örökre tűrnie kéne.

2021. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
18%
kérdező, az azért árulkodó, h. neked ebben semmilyen szavad nem volt, qurva nagy önzőség a pasidtól...
2021. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Igen rám hárul a takarítás része is. Mindig néz hogy eszem, folyton a párom seggébe van ez nem normális dolog plusz elég aktív ugrál futkározik jobbra balra na zavar és pont. Ezt a védőnős dolgot megpróbálom köszi a tippet utolsó.
2021. okt. 12. 20:37
 8/61 anonim ***** válasza:
26%

Én se tűrném meg a kutyát lakásba. A macska az más, de kutyát soha.

Ezek viszont olyan dolgok amiket a kapcsolat elején kellene tisztázni. Jobban meg kellett volna ismerned mielőtt gyereket vállasz tőle. Tőle, nem vele..mivel most majd nevelheted magadban.

2021. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Akkor még csak alakult a dolog. De amikor elmondta próbáltam lebeszélni róla. Minek, miért nem megoldás a magányra, lesz majd családod bla bla. De neki ez volt az álma. B**a meg..
2021. okt. 12. 20:39
 10/61 anonim ***** válasza:
6%
a húgom, amikor ovis volt, az egyik kislánynak a csoportjából leharapta a a saját kutyájuk a fél fülét...
2021. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!