Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
94%
2 honapja a parommal talaltunk az utcan egy kutyat, befogadtuk. Ha neadjisten szetmennenk, nem jonnek ossze olyan emberrel aki nem tudja elfogadni a kiskutyamat. Soha nem dobnam ki azert mert valaki huzza a szajat (hozzateszem, masert sem). A gyerekemnek is jot fog tenni ha allattal no fel. Valoban nem ertem miert csak te takaritasz a kutya utan, ezt a paroddal kellene megbeszelned, de attol hogy teherbe estel, nem fogja elpasszolni az allatkajat. Ha pedig korabban sem tudtad elfogadni ezt a tenyt, nem is ertem miert kellett gyereket vallalnotok, hovatovabb, ebben a kapcsolatban maradnod.
2021. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
92%
A kutya csak azóta koszol és irritál, mióta terhes vagy? Kétlem. Csak addig tűrtél, most, hogy bebiztosítottad magad, egyből rájöttél, hogy ezt te nem bírod.
2021. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
83%
a gyerek is borít mindent, azt el kell tűrni? nem hiszem. És igen, nálunk van kutyus és gyerek is, nem is írom melyik idegesít jobban...
2021. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom a barátodat, hogy ilyen nője van. Remélem kidob terhesen és nyugalomban élhet a kutyusával.

Ebből a kérdésből is le lehet vonni a következtetést. Hogy az ember milyen aljas, hatalmaskodó szarkupac, míg az állat jóval megalkuvóbb, lásd: ő elviselt volna Téged.

2021. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Ennyi idiótát 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 14. 08:23
 56/61 anonim ***** válasza:
97%
Hehe szerintem itt maximum te vagy az🤣🤣🤣 nevess csak, de veled ellentétben nem mi vagyunk ilyen nyomorult szituációban, és kérdezgetjük vadidegenektől, hogy hogyan lehet egy ártatlan állatot elpaterolni
2021. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen az, amikor a kérdező annyira elhiszi, hogy mindent jól csinál és hogy ő a tökéletes, hogy ennek fényében kiír egy ilyen hányást, hátha mindenki mellé áll, de amikor az emberek 98%-a másképp látja, hirtelen mindenki hülye lesz, csak ő nem!
2021. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, csak te vagy helikopter!

Remélem, hogy kamu kérdés és eleve csak hergelni akartál vele..

2021. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
58# Amúgy tényleg vannak ilyen emberek... Nekem az egyik családtagom kb ez a legalja szint + egy másik emberke aki szintén beépült a családunkba. Kerülöm is őket rendesen. :D Az ilyen meg is érdemli.
2021. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
77%

#30 #29 vagyok.

Nem én bántom az állatokat. Egy szóval sem mondtam, hogy menjen abortuszra. Igen, tartsa meg a gyereket, mert a gyereknek is joga van élni. Épp annyira joga van a normális élethez, mint bármilyen másik élőlénynek. (Még ha ez neked nem is tetszik.)


Ki is a lelketlen rohadék?


(Abban viszont igaza van a kérdezőnek, hogy a gazdinak kellene a kutya után takarítania, viszont ezt nem zsarolással kell elintézni.)

2021. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!