Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
97%
Én is csak azt tudnám ajánlani, hogy kertesház, robotporszívó, kutyaiskola.. Nem tudom milyen lelkük van azoknak akik egy védtelen élőlényt képesek lennének kidobni. Egy állat igenis védtelen, nem tud magáról gondoskodni, hova akarod küldeni? Keresel neki esetleg másik gazdát? Vagy menjen istenhírével? Gusztustalan dolog tőled kérdező, hogy te semmibe veszed azt, hogy a párod valószínűleg érzelmileg kötődik a kutyahoz, és elvárnád tőle, hogy a te kényed kedved szerint kidobja, ahelyett, hogy inkább valami emberhez méltó megoldásra törekednél. Remélem a gyerekednek nem ezt az értékrendet fogod átadni..
2021. okt. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
5%

#41, te is az a fajta ember vagy, aki ha kapna 3 szobavakarékot, kidobnád a gyereked inkább, és nevelnéd a kutyákat 18 éven keresztül...

Nehogymár egy kutya miatt boruljon minden, igenis, ha az útban van, van neki másik gazdi, menhely, stb.

Csupa ilyen kutyabzival vagyok körülvéve, és látom, hogy megy szrrá az életük.

Többek között a nővérem ilyen, aki minden másra szarik, az anyánkra is, mert jajakutya. Sőt, még tőlem kér segítséget, hogy pesztráljam a kutyáit.

Kérdező meg honnan a francból tudta volna, hogy ilyen barom párja van.

Lehet, pár nap múlva szerez egy géppisztolyt, mert ilyen dilije is van. És nem, erre se kérdezett rá a kérdező.

2021. okt. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
93%

A barom itt egyedül a kérdező aki azt hitte ha teherbe esik akkor hasra kell esni előtte és így eleri hogy menjen a kutya.

Nekem se lenne olyan pasi akiért megvalnek a kutyamtol. Előbb mehet a pasi isten hirevel.

De szerencsére nekem sikerült normális párt találnom aki ugyanúgy szereti mint én.

Sajnálni valóak vagytok mert fogalmatok sincs milyen egy kutya gazda kötelék, fogalmatok sincs mennyi szeretetet adnak, fogalmatok sincs milyen érzés hogy te vagy a felelős érte..

2021. okt. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
97%
Minek férgelsz neki ha nem bírod a kutyusát?
2021. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
90%

Mint "allatbzi" , lenne egy kerdesem. Ez valami kissebsegi komplexus bennetek nem "allatbizikban"?

Miert versengteg egy kutyaval? Minden ilyen posztnal/ kerdesnel van egy bolond aki azt mondja , hogy "az ilyen allatbzik kimeljek meg a normalis embereket", " ne csungjenek akaszkodjanak ra a normalis emberekre". Hat ez a poszt mutatja csak meg igazan , hogy ki akaszkodik kire! Nem ertem , hogy oszinte legyek, miert kell racsimpaszkodni egy masik emberre , es egy gyerekkel zsarolni. A kerdezonek egy pszihologus kene nem egy gyerek , ahol kikezelnek belole ezt komplexust! Miert probaljatok allandoan azt bizonygatni , hogy ti fontosabbak vagytok egy allatnal, vagy ez valami kontroll mania? Miert nem alltok tovabb ? Minek csimpaszkodtok rank "allatbzikra"??!!!!

2021. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
91%
Felcsinalratta magát, most már úgy érzi, nyeregben van, jöhet a dirigalas és a pasi atnevelese.
2021. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
91%
46# az embereknek ennyi ideje van , hogy meg arra is jut , hogy atneveljen egy masik embert? Ezt az idot fordithatna sokkal hasznozabb dolgokra! Pl: krreshetne maganak egy jo pszihologust !
2021. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz képest, hogy a szerencsétlen 36os már ott el akart húzni innen, még vagy 2 oldalon keresztül nem tudta elengedni a kérdést és lökte a baromságait. Ez tényleg valami komplexus lehet ezeknél a marháknál.


Kérdező, igazából tökre igaza van itt azoknak, akik szerint nincs igazad. Az mondjuk igaz, hogy nem neked kellene takarítani a kutya után, de gondolom szolgalelkűen bevállaltad, most meg itt nyafogsz. Hihetetlen hogy felnőtt emberek képesek gyereket csinálni egy olyan szar kapcsolatba, ahol zsarolni kell egymást, meg annyit se tudnak elintézni, hogy ki ganézzon a kutya után. Ja és igen, krva gáz, hogy azt hitted hogy gyerekkel kizsarolhatod, hogy kidobja szerencsétlen állatot. Ilyen embernek gyereket sem adnék a kezébe. De persze minden hülye szülhet sajnos.

2021. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
41-es vagyok. Képzeld van egy kutyám 8 éves bolognese kiskutya és mellette egy két éves kislányom és imádják egymást, a férjem is szerette a kutyámat, pedig eleinte rossz véleménnyel volt a bolognesekrol, mert ő inkább nagyobb testű kutyakat preferálta :) Nem tudom hogy mióta lehet az embernek CSAK gyereke, meg CSAK kutyája .. szerintem az mindent elmond rólad 42-es, hogy így irtózol és így beszélsz egy ártatlan állatról aki neked semmit nem ártott hogy “dög”😳 Neked se kutya, se macska, se gyerek nem való mert borzalmas ember lehetsz..
2021. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
93%

"Nehogymár egy kutya miatt boruljon minden"

Mi minden? A kutya adott volt. A kérdező esett teherbe, az borított mindent.

Ha a párja közli, hogy őt zavarja a gyereksírás éjszaka, akkor majd a babát is leadjátok a menhelyen? :D

Az ember vállaljon már felelősséget.


Kérdező, ha egy kutya ennyire zavar, lehet hogy nem neked való a gyerek. A gyerekek még hangosabbak, koszolósabbak, több velük a munka, stb... Erre nem gondoltál?

2021. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!