Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
18/19 igen azt gondoltam. Lehet mindenki okos itt. Felcsináltattam magam válgatott sértések satöbbi.
2021. okt. 12. 21:21
 22/61 anonim ***** válasza:
5%

mennyi gyökér, egy terhes nőt szívattok, bszki, van elég baja.

de a leharapott fülű kislányt is lepontoztátok, ez aztán a humánus tett, gratu.


harapja le a tökötöket egyszer egy kutya, azt kívánom.


hihetetlen, h. egy várandós nőnek és egy mindjárt megszülető kisbabának nincs akkora értéke, mint egy szaros kutyának.

2021. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
5%

kérdező, újra mondom, a védőnővel még a héten beszélj, írjon, pecsételjen le egy papírt vagy hívja fel a párodat.

beszélj neki a stresszről is, amit a dög okoz, és hogy nagy hassal extra házimunkát terhel rád, h. takarítsd a szőrét.


érdekes, a nagy kutya- és párodvédők közül senki nem reflektált arra, h. teneked kell a kutya után takarítani, senki nem írta, miért nem a párod takarít a döge után.

2021. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
73%
Abortusz azt szakitas
2021. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
20%
24 idióta
2021. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Ahhoz már késő.
2021. okt. 12. 21:56
 27/61 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy nem esik jól, amit írnak, de jogos. Annak tudatában estél teherbe, hogy a párod kutyája lakásban él. Most azt reméled, hogy ha a terhességgel vagy a babával zsarolod, akkor megszabadul a kutyától. De mi van, ha ő meg azt mondja, hogy a kutya marad, ha nem tetszik, lehet ballagni? Csomagolsz?

Akkor is marad a konfliktus, ha a kutya megy. Minden vitánál a fejedhez fogja vágni. Azt meg képzeld el, mikor a saját gyereked sír kutya után! Kettő egy ellen!


Két dolgot javaslok: kutyasuli és robotporszívó. A gondok java megoldódik.

2021. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
75%
Menj abortuszra, és hagyd békén a srácot meg a kutyáját.
2021. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
93%
#4 legyszives maradj tavol minden allattol. Koszi
2021. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
2%

27-28-29

akkora gyökerek vagytok, hogy válaszra sem méltatlak.

csak annyit, h. nagyon mélyen szégyelljétek magatokat, h. abortusz vs. kutya dolgot egyáltalán felhoztátok.


ölje meg a gyerekét, h. a kutya maradjon, és még ő zsarolja a fasziját, miután ő takarít a kutya után, nem a faszi.


lelketlen rohadékok.

2021. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!