Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
88%

Még egy ilyen hisztis pitsat mint te kérdező.

A kutya volt előbb. Komolyan azt gondoltad hogy terhes leszel, és akkor a kedvedért kidobja a párod a kutyát? Normalis vagy te? Ha most ebbe mélyebben bele akarunk menni, akkor te konkrétan zsarolod őt és meg akarod változtatni a személyiségét.

Azt meg hagyjuk már hogy kertesházbol jöttél, és ott csak kinti kutya jöhet szóba... én is faluról szármatom, ahol a 2 németjuhászunkat benn tartjuk a házban, és több ismerősöm is van aki kertesházban él, a kutya mégis benn van. Egyébként már Pesten élek panelban, és itt is van egy 40 kilós kutyám. 24 éves nő vagyok. Egyszer fordult elő velem, hogy egy pasi mikor feljött hozzám, azt mondta zárjuk ki a kutyát a szobából. Mondtam hogy NEM. A kutya előbb volt, aki velem akar lenni, el kell fogadnia. Párom szerencsére elfogadta, ő is szereti az állatokat. Én békés ember vagyok, mindent eltűrök, ha pl valaki az anyámat stb szidja, de ha a kutyámra mond egy rossz szót is, elharapom a torkát.

2021. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
7%

31

dugni is szoktál a 40 kg-s kutyabarátoddal?

2021. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
86%

Nem, képzeld nem szoktam.

De a fekhelye az ágy mellett van, a tálja a szoba másik sarkában, mindig mellettem fekszik. Nem fogom azért kizárni a folyosóra mert valakinek nem tetszik. Ha nem tetszik, nem kell velem lenni.

2021. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
7%

33

és az milyen, h. nő létedre a kérdezőt "hisztis picsának" nevezted?


szégyelld magad.


benned zéró női szolidaritás és zéró emberi jóérzés van.

2021. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%

Miért szerinted mi a kérdező? Te normálisnak találod az olyan dolgokat, hogy valaki meg akarja változtatni a párját? Hogy zsarolja a párját? Vagy hogy azt akarja hogy a párja kidobjon egy élőlényt (aki előbb volt mint ő)?

Érted, teherbe ejteti magát, és elvárja hogy ezért a párja kidobja a kutyát? Ha nem bírja elviselni, nem is kellett volna összeköltözni vele. Ha meg elviseli annyira hogy mégis összeköltözött vele, ne a gyerek legyen az indok. Egy gyereknek csak jót tesz ha állattal együtt nő fel.

2021. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
3%

35


hlyékkel egy ponton túl nekem nem éri meg... faljon fel a kutyád egy éjjel.


kérdező, drukkolok, sok sikert.

2021. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
97%

36 szerintem kettőnk közül nem én vagyok a hülye (aki még írni sem tud).

Én is drukkolok a kérdezőnek, éljenek békében a babával, de a srácot meg a kutyát hagyják békén.

2021. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
4%

37


nevelje egyedülálló anyaként a babáját a kutya miatt?!


te nem vagy 100-as.

2021. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
98%

Most a terhességgel zsarol a kutya miatt, később mivel fogsz és mit?

Nagyon jól tudtad, hogy van kutya. Egy kezdődő kapcsolatban meg már nehogy a másik féljen múljon, mikor lehet, neki évek óta vágya volt egy kutya.

2021. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
4%
A masik meg az hogy aki a kerdezot vedi, az ellen miert nem szolal fel hogy ne a kerdezo takaritson a kutya utan? Mivel a kutya hamarabb volt, mint a no, ott a gazdaja, az takaritson.
2021. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!