Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak zavar a kutyája?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok a páromtól. Mikor megismerkedtünk pár éve még nem volt kutyája. Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája. Mindig kertesházban éltem nekem az állatok csak kinnt a kertben jöhettek szóba. Ő tömbbe lakik. Azóta már együtt várjuk a babát. A kutya miatt rengeteg a vita nagyon hullik a szőre apró fekete mindenhol ott van és maga a kutyus is irritál a lakásban 33 éves vagyok nem hiszem hogy meg fogom tudni ezt szokni. Patt helyzet. Ki mit tanácsol?
2021. okt. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
61%

"Aztán egyszer csak bejelenti hogy lesz kiskutyája."


Na, itt volt ez nagyon elb..arintva!

Egy normális párkapcsolatban fölveti, és ha a másik ellenkezik, akkor nem csinálja.

Igen! Az együttélés kompromisszumokkal jár! A kutyánál sokkal nagyobb baj, hogy a párodnak fogalma sincs erről!

2021. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
27%
Az mennyire durva, hogy a múltkor egy hapsi írta ki, hogy zavarja a nője kutyája. Akkor mindenki mindenki leoltotta, hogy költözzön vissza az anyjához ha nem tetszik neki, mert a kutya az többet ér mint ő.:)
2021. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%

11,Mint a kommentből kiderült, mikor a kutya odakerült, köztük mèg csak alakulóban volt a kapcsolat. A pasi mèg egyedül èlt, kanyarban sem volt a család, összeköltözès. Mièrt is ne dönthetett a kutya befogadásáról saját maga?

Utána az összeköltözèskor kellett volna ezt tisztázni, vagy valamifèle kompromisszumot kötni (pl. Kertes házba költözès, ès a kutya az udvaron, vagy valami hasonló). De a kèrdező beköltözött így, gyereket vállaltak, most meg picsog.

2021. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
12-es az komoly. Itt látszik hogy nagy a gond az fejekben. Felaposztrofálni egy kutya kapcsolatot ennyire nem egészséges. 13-asnak: igen egyedül döntött hiába próbáltam ledumálni és most itt picsogok terhesen.
2021. okt. 12. 21:03
 15/61 anonim ***** válasza:
94%

13-as, igazad van, csak a nyitót olvastam el!

Így teljesen egyetértek veled!

2021. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
13%
Hát ez szívás, nem tudom mit tennék a helyedben. Valószínűleg hazaköltöznék, döntse el a pasi hogy engem és a babát akarja-e, vagy a kutyát. Nagyon nem fair hogy megbeszélés nélkül odahozta. Soha nem mernék egy állatot kettesben hagyni egy kisbabával. Nekünk macskánk volt, tiszta stressz voltam a gyerek első évében.
2021. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
93%

Brühühü és mi csinaltattuk fel magunkat vagy te?

Ha mindenkinek csak ennyi gondja lenne hogy kutya van a lakásban. Jó dolgodban már azt se tudod mit találj ki.

2021. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
96%

De minek költöztél oda, ha tudtad, hogy nem bírod a lakásban a kutyát? Vagy úgy gondoltad, ma kinyavajgod, hogy tüntesse el?


#16: A kutya volt előbb.

2021. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
95%
#12: Én itt aszt mondom. A kutya már ott volt, mikor a kérdező odament.
2021. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
96%

... én is azt mondom....


Bocs #19 vagyok

2021. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!