Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki találta ki ezt az ökörséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki ezt az ökörséget hogy nekem engedélyt KELL kérnem a nőtől ha valamit csinálni akarok vagy valahova menni akarok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem talált ki ilyent, mert nem létezik ilyen. Annyi esetleg, hogy közlöd, hogy hova szeretnél menni, esetleg ő is menne-e veled.
2021. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
szerintem te mehetsz nyugodtan amerre látsz
2021. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom, en nem szoktam engedelyt kerni.
2021. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul működő kapcsolatban KELL engedélyt kérni. Jól működőben csak szólsz, ha elmész a kollegákkal sörözni, vagy ha be akarsz iratkozni egy tanfolyamra. És a jól működőben támogatják egymást, nem ellenőrzik.

Nem talált ki ilyet senki, a párkapcsolat tagjai határozzák meg, hogy hogyan működik a kapcsolat.

2021. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
#4: Igen, feltéve ha nem heti 5-6 ilyen napról van szó.
2021. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem talált ki ilyet, mert ilyen nincs. Nő vagyok, senkitől nem kérek engedélyt és senkinek nem adok engedélyt, mert felnőtt emberrel vagyok együtt. De meg szoktuk beszélni a dolgainkat.
2021. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A szüleim vagy 30 éve boldog házasok, de mióta élek, még egyiküket sem hallottam engedélyt kérni a másiktól, hogy bárhová elmehessen.
2021. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
#7: De gondolom, nem is csajozni/pasizni jártak a szüleid és nem részegen támolyogtak haza a kocsmából.
2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Az tűnhet engedélykérésnek, hogy egy nagyobb eseményt megbeszélnek a felek.(nem egy sör munka után, hanem három nap peca a haverokkal), bár ha teszel egy olyan gesztust, hogy hazaszólsz, mert beültök valahová, abba senki se hal bele.

Ahol gyerek is van, nem árt, ha egyeztetnek a felek ki hová menne/megy.

Pl apa meccsre menne, anya meg baráti talira. Ne készülődés közben jöjjön már ki, hogy nincs gyerekcsősz. De ez egyik sem engedélykérés.

2021. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Minden párkapcsolatnak megvannak a saját, belső szabályai.

Szóval ez a ti kettőtök műve.

Rossz ötlet.

Én sem kértem még engedélyt.

65 f

2021. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!