Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legtöbb férj miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb férj miért olyan amikor elhagyja felesége zaklatja férje és megfenyegeti?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem olyan. Ezt honnan vetted?
2021. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ismerem embereket.
2021. okt. 14. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! Én nem ismerek mindenkit.
2021. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg magyarul is nekifutunk?
2021. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb férfi birtokolni akar csak, és akkor jön rá, hogy mit vesztett, ha már nincs a másik fél...
2021. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4es pont ezt akartam írni 😀
2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálatok a putrisoron így megy. Nem is mehetsz az urad mellett, ő megy elöl mindig.
2021. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Nárcisztikusok, nem bírnak leállni soha. Elképesztő nagy sértés ha elhagyják őket akik amúgy semmilyen érzelmet nem képesek senki iránt táplálni, de a gyűlöletet azt ismerik. Nem bírnak felülkerekedni azon hogy mellőzik őket...


Nők sajnos előszeretettel választanak ilyen párt, és azt mondják hogy na majd ők megnevelik. Bár még sajnos az emberiség történetében nem járt soha senki sikerrel, de még is folyamatosan próbálkoznak. Bevállalják a láthatóan vállalhatatlan embereket... Hogy miért az számomra rejtély.


Az ilyen ember nem igen tud leállni. Neki ez okoz örömet ezek után, akkor is ha van egy másik párja már, vagy már a sokadik, akkor az előzőekkel minddel összeveszik.


jaja ismerek ilyet, nem is egyet.


Nem nem a legtöbb, egy kisebbség, de jól látható hangos kisebbség...

2021. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésfeltevés rossz, mert eleve rosszhiszeműséget feltételez a férfiaktól. Nem a legtöbbjük, hanem tényleg akad olyan, nem is kis számban. Én azt mondanám, hogy a legtöbb férfi inkább örül, ha mexabadul a hárpiáiktól, vagyis a nejük és az anyósuk által megtestesítettektől, és lehetőleg kerüli a nem alaptalanul feltételezett konfliktust is magában hordozó további kontaktust velük.
2021. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is feltehetem a kérdést úgy, hogy a legtöbb volt feleség miért zaklatja a volt férjét? Miért írogat? Miért hívogat? Miért akar mindenáron keresztbe tenni mikor ő lépett félre? Ő talált magának mást! Én elengedtem! Békében elváltam tőle, és 2 éve nem tud békén hagyni! Nos van ilyen is!
2021. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!