Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem bír elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem bír elviselni, csak ha gyógyszert szed. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Idegesíti ahogy beszélek, ahogy kiejtem pl a Té, Pé betűket. Azt mondja ha másokkal beszélek undorítóan affektálok. Szerinte képtelen vagyok normális beszédre, ingadozik a hangom, emiatt bizonytalan (ezek után nem csodálom). Szinte minden nap elmondta hogy undorítóan beszélek, és szar vagyok. Egyszerűen nem tud nem ideges lenni, ha valami hibát vétek a beszédben (pl egy csattanás). Szerinte tönkre tettem idegileg, mert nem változom. Csak akkor bír elviselni valamennyire ha depresszióra szed gyógyszert, de most nem szedi.

Iszonyúan el vagyok keseredve, tudom hogy vannak hibák a beszédemben, de egyszerűen nem értem hogy ha szeret hogy lehet hogy ennyire nem tudja elviselni. Nem tudok felszabadult lenni a társaságában, mert folyton azt lesem hogy hogy reagál arra ahogy beszélek.

Nem szeretnék válni, meg szeretném oldani. Tud valaki tanácsot adni?

Egy elkeseredett 30 éves, 5 éve házas feleség...



2021. aug. 21. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem unod még?
2021. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Persze ez csak az én oldalam, úgy lenne a fair ha az ő oldalát is meg tudnátok hallgatni.

Amit elmondana az többek közt az, hogy nem változom még olyan dolgokban sem amiben tudnék. Van amiben igaza van...

2021. aug. 21. 15:23
 3/24 A kérdező kommentje:
De képzeld. Nagyon. De azon vagyok, hogy megoldjam, ne kilépjek a házasságból.
2021. aug. 21. 15:25
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezen te mit akarsz megoldani?

Ez csak egy mondvacsinált ürügy,amit azért talált ki,mert ahhoz nincs elég töke,hogy elváljon.

Addig fog csesztetni,amíg meg nem unod és magadtól nem állsz fel,hogy elég volt.

2021. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Rengeteg minden idegesíti másokban is, nem csak bennem. Csak másoknak nem mondja mert nem él együtt velük.

Nem tudom hogy ha tökéletesen hibátlan lenne a beszédem, akkor lenne e más amit talál.

2021. aug. 21. 15:33
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, vagy csak férjed a bolond és rajtad vezeti le. Ha eddig fajulnak az én házasságom, tutira kitenném a szűrét. Szerintem erre játszik ő is, csak nem meri meglépni vagy mártirt akar játszani. Érdemes volna felvenni egy ilyen vitát.
2021. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg letette a depresszió gyógyszert, ami miatt borzasztó ingerlékeny. Kb 1-2 hónap és jobban lesz. De az alap dolgok fent állnak gyógyszerrel és gyógyszer nélkül is. Csak kevésbé súlyos.
2021. aug. 21. 15:36
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas "nő" vagy...
2021. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot. Többet nem kérnék belőle.
2021. aug. 21. 15:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Te egy bántalmazó kapcsolatban élsz. Különös a házasság előtt, ismerkedéskor így is megfeleltél neki? Buta vagy, ha nem veszed észre, hogy szándékosan bánt téged. Én úgy eltakarítanám a férjedet, a lába nem érné a földet.
2021. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!