Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta? Szeretem, de tönkretesz.

Figyelt kérdés
A párommal kb 5 hónapja vagyunk együtt. Szerelmes vagyok belé, már nagyon rég volt, hogy valaki iránt így érezzek. Viszont rendszeresen nincs ideje rám, megbízhatatlan. Szombat estéket velem szokta tölteni, de ma azzal a dumával rázott le, hogy haverjaival van valami dolga és nem tudja jön e. Ha azt mondja nem tudja, akkor az nála nemet jelent. Szombaton napközben sose találkozik velem, mert mindig van valami dolga, ezt el is fogadtam, mindenkinek szüksége van, hogy találkozzon a haverjaival. De tegnap kérdeztem tőle, hogy vele mehetnék e, azt mondta nem.. És még ma este se jön. Mindig elhatározom, hogy nem gyötröm magam, kilépek ebből a kapcsolatból, de ha találkozni akar, mindig engedek neki. Hogyan tudnék erős lenni és lezárni ezt a kapcsolatot? Szerintem egyértelműen kihasznál és hazudozik nekem.

2016. nov. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Két éve velem is hasonló volt. Meghalt a kapcsolat...

Úgytűnik ez is

2016. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szergej55 ***** válasza:
Úgy tudnál, hogy megteszed és kész. Szar lesz, de mérlegelj, hogy neked megéri-e ezt folytatni.
2016. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt kéne tennem. Elhatározni végre és betartani. De lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert már ő nem akar találkozni szerintem. Legutóbb már nem bírtam, amit velem művel és eléggé veszekedtem vele. Őneki meg nem kell a stressz, csak, hogy jól kihasználjon.
2016. nov. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!