Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le arról, hogy a volt párját dicsérje nekem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van egy kapcsolatom, a srác dobta a csajt miattam, de sokszor a fejemhez vágja, hogy az exe mennyivel jobban nézett ki, mint én, mennyivel jobb volt a stílusa és, hogy én miért nem tudok úgy öltözködni.

Engem szeret, azt tudom, de nagyon rosszul esik ez nekem.

Teljesen elment az önbizalmam mióta együtt vagyunk.


2021. okt. 17. 20:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen kínálat is, de normális önèrtèkelèssel bíró nő nem áll le ilyenekkel.

De nem csak ilyenek vannak.

Aki sorozatosan ilyen suttyókat szed össze, ott gond van.

2021. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

21#aztán a deffektesek tengereben ráakad az ember az egy normalis gyöngyszemre.

Es aztan a gyöngyszemrol kesobb derul ki hogy ő sem különb. Es akkor jonnek sírni a gyk ra, mert már megint megszívta a kővetkezővel is. Ennyiben különbözik csak a dolog.

2021. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szakbert, ès tedd rendbe magad. Mondom, nem vèletlenül halászod ki pont a legalját...
2021. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Kínálat..
2021. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mert van rá kereslet...
2021. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exét emlegeti neked vagyis összehasonlít vele az nem jó jel. Lehet hogy az exével szétmentek de ha így viselkedik veled sztem tutira hogy nem szeret.
2021. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
mert ezzel jelzi feléd, hogy ő feletted áll minden téren és te örülhetsz hogy le állt veled egyáltalán .
2021. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ez ugy hangzik, mint mikor valaki uj lakast vesz, es azon rugozik, mennyivel jobb volt a regi kornyek, na meg a kilatas is. Persze szereti, hogy az ujban meg egy szoba van.
2021. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Géza, még egyszer felhozod a Marikát, mehetsz vissza hozzá"


Igaz, leszokni nem szokik le, de legalább pár hónapnál többet nem pazarolsz el egy ilyen takonygerincűre, aki amúgy Téged is bármikor lecserélhet másra, ha az elődöddel is megtörtént, csak mondom...

2021. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Dícsèrj más pasikat neki
2021. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!