Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ilyen esetben? Megoldani vagy elhagyni? De hogyan ha egyszerűen nem lehet vele kommunikálni!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 éve vagyok együtt a párommal, 1,5 éve vagyunk házasok és 2 gyermekünk van.

Nagyon jól indult a kapcsolatunk, nagyon szerettük egymást, aztán 3 év múlva a párom szünetet kért (nem értettem miért, kicsit sok volt a vita, de nem nagy viták voltak), mondtam oké, legyen pár napig szünet. Azt mondta szeret de át kell gondolnia a dolgokat. Aztán kiderült hogy egy lánnyal találkozott. Szakítottam vele, de 2 nap múlva megbeszéltük a dolgokat és visszajött hozzám. Jól elvoltunk megint, született egy kislányunk, vettünk egy házat, összeházasodtunk, összeköltöztünk és megszületett a kisfiúnk. De mióta együtt lakunk nem is törődik velem, sokszor próbáltam neki mondani de mindig terelte a témát vagy azt mondta hogy hülyeségeket beszélek. Hiányzik nagyon hogy törődjön velem, és hiába mondom neki az a válasza rá hogy foglalkozik velem, hogy azért dolgozik hogy legyen házunk. Ez oké, megértem de nekem az összebújás, puszilgatás, vagy egy finom érintés hiányzik. De nem érti ezt meg, nem akarja ezt tudomásul venni. Illetve nem is bánik szépen velem, semmi bók, semmi kedves szó, csak akkor vagyok jó ha kell valami neki, néha rondán is beszél velem, és az elején nem volt ilyen, sőt a 2. gyermekünk fogantatása után kezdett rosszabb lenni, és mindenért engem hibáztat, még akkor is ha ő volt a hibás. Láttam egy beszélgetését is messengeren ahol többször is írta a haverjának, hogy megbánta hogy velem összejött, inkább lett volna szingli, és volt lehetősége váltani de nem tette és meg is bánta. Ezek amik iszonyatosan fájnak, ezek a szavak. Őszintén szólva már nagyon sokszor elgondolkodtam azon hogy elköltözök a 2 gyerekkel, vagy a legrosszabb hogy az is eszembe jutott hogy bárcsak lebukna valami miatt hogy szétmenjünk. Azt kérdeznétek miért nem szakítok vele, azért mert szeretem és itt a 2 gyerek is, nem szakíthatok vele csak úgy. Nem tudom mi tévő legyek, semmi intimitás nincs közöttünk, ha van is 2 perc és vége. Nagyon rosszul érzem magam, ráadásul volt egy kicsi szülés utáni depresszióm is, kivagyok sajnos. Negatívat ne írjatok légyszi, ti mit tennétek a helyemben?


2021. okt. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék a két gyerekkel. Szerintem ő már nem akar téged.
2021. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sajnálom... semmit nem érez irántad. GYerekek iránti lojalitásból van még ott szerintem. Még.

Megbánta, hogy melletted maradt? Ezen nem nagyon van mit magyarázni.


Mindig ilyen rideg volt amúgy? Írtad, hogy régen nagyon szerettétek egymást és klassz volt a kapcsolat. Csak rosszul írtad az időrendet, hogy egy gyerek, aztán ház, aztán házasság, aztán összeköltözés, aztán másik gyerek...?

2021. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

boldogtalan melletted, nem tud már úgy szeretni, ahogy te szeretnéd

veled marad a közös vagyon és gyerek miatt, de bánja, hogy ebbe a helyzetbe került

2021. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastad mit írt a havernak nem? Akkor ezen mit kell még gondolkozni? Nem szeret téged és nem akar veled lenni. Hiába maradsz vele csak mert te szereted meg a gyerekek miatt semmi értelme. Majd szépen lesz neki másik nő a hátad mögött vagy lehet hogy nem is fogja titkolni. Költözz el. Már akkor nem kellett volna tovább haladni mikor egy csajért kért szünetet de azért te még szülsz neki 2 gyereket.
2021. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: régen nem volt ilyen, törődött velem. Az időrendet jól írtam, így történtek egymás után a dolgok.

4-es válaszoló: azt mondta nekem hogy soha nem csalna meg, még most sem hogy boldogtalan. Amikor az első gyerek fogant akkor olyan volt a kapcsolatunk mint az elején, nagyon jó volt, azt mondta hogy nagyon szeret és ő is szeretne gyereket, tehát közös döntés volt.

2021. okt. 19. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

EGyüttélés nélkül vágtatok bele a nagybetűs életbe... jó, garancia akkor sincs, ha úgymond "betartjátok" az időrendet.

Hogy meg fog-e csalni... mondani sokmindent lehet. Ha nem szeret, nincs intimitás, előbb-utóbb biztosan. De ez csak egy része. Itt elsősorban neked rossz a helyzet.

2021. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaziból ebből nem derült ki, hogy mi az, ami miatt bánja, hogy veled van.


Látszólag megvan mindenetek, van két szuper gyereketek, pont a hetedik évben van a kapcsolatotok, az sok kapcsolatban mélypont.


Nekem kicsit az az érzésem, hogy valami neki hiányzik a kapcsolatból. Az a kérdés, hogy le tudtok-e ülni és újrakezdeni az egészet. Megbeszélni, hogy kinek mi hiányzik jelenleg, mire lenne szüksége, akár terapeutával együtt.


Nekem úgy tűnik, hogy mindkettőtökben megvan a vágy (és gondolom, hogy a csok/babaváró miatt a nyomás is), hogy valami jót hozzatok ki a helyzetből.


Én tennék még egy próbát, mielőtt leírom az egész házasságomat és válok. Ha viszont a férjed nem nyitott, akkor sok mindent nem tudsz tenni, kénytelen leszel válni, mert így csak boldogtalanok lesztek mindketten.

2021. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem látom értelmét a párterápiának. A férjed nem szeret. Ezen semmi nem tud változtatni. Semmi. Értem én milyen volt régen de azzal semmit nem érsz el hogy kifogásokat keresel. Maradj akkor vele. Szenvedj és jó napot.
2021. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nincs mit megoldani.
2021. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!