Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ez a reakció?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze, 30 felett vagyunk már. Jól indultak a dolgok, egy városban élünk. Még nem szerelem nála s nálam se viszont alakul, sok jelet ad hosszú távon tervez velem a srác.


Most viszont úgy alakult munkát váltok s lehet ha nem kapok jobb lehetőséget élnem kell egy olyannal amiért heti ingázásban járnék csak haza. Amikor kiderült elmondtam neki annyit mondott bár lennék inkább terhes azt jobban viselné. Azóta se csók se ölelés de folyton velem szeretne lenni. Nem értem s fáj. :(



2021. okt. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, összejöttetek, de nincs szerelem?


Nyilván azt akarja, hogy egy kölyök röghöz kössön. Túl szabad vagy.

2021. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nagyon friss a kapcsolat, két hónapja se, hogy járunk.

Este akartam vele megbeszélni személyesen ezt a felmerült lehetőségem s azt hitte terhes vagyok vagy nem tudom...

2021. okt. 19. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa. Ha meg nem vagy szerelmes, nem tök mindegy?
2021. okt. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz úgy véleményt mondani, hogy nem voltunk ott és hallottuk a beszélgetést.


Ha egészséges lelkűletű férfiről beszélünk, akkor érthette úgy, hogy szakítani akarsz, mert költözöl és ez egy előbúcsuzás volt.


Amúgy úgy tűnik, hogy szeret másokat hibáztatni és bűntetni (pont mint én).


Én az utóbbi kapcsolatban nem tudnék benne maradni, de pl. a férjem valamiért viseli 8 éve, sőt nagyim rosszabb volt, mint én vagyok és nagypapám elviselte 67 évig, szóval van, aki ezt szereti. XD


Mindenesetre te ne hibáztasd magadat, nem vagy hibás :)

2021. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondtam s úgy is érzem nem szeretnék szakítani, s nyilván jobb lenne itt munkát kapnom amire törekszem is. Nyilván van olyan amikor egyből vannak magy fellángolások de ahhoz eleget szivtunk mindketten s óvatosabban adom a szívem de ez nem jelenti azt ne lenne fontos ő vagy véleménye, ne szeretnék vele lenni.

Ezért rossz, hogy most olyan hideg s csendesebb. Próbáltam más témákkal este de inkább úgy láttam filmezni akart s csendben maradtam ne zavarjam.:(

2021. okt. 20. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is inkűbb sértődés és büntetés, mert nem az lesz, amit ő akar. Ha a szerelem felé haladna a dolog benne, nem így viselkedne.
2021. okt. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismeritek még egymást, nem ölel, nem csókol, nem támogat, nem őszinte, inkább filmezik.
2021. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!