Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban idegesítő a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban idegesítő a férfiak számára a hisztis barátnő?

Figyelt kérdés

Párommal még nem élünk együtt. (Friss diplomásként sajnos nem könnyű munkát találnom, és addig nem szeretnék összeköltözni vele, amíg nem tudok beleadni a kiadásokba. Nem szeretnék eltartott lenni.)

Így viszont alig találkozunk, ezáltal hisztis és idegesítő lettem. Páromat pedig ez fárasztja, azt mondja így is sokat dolgozik és néha nagyon fárasztó az én hisztimet hallgatni, azzal kapcsolatban, hogy nem találok munkát, messze vannak a barátnőim, keveset foglalkozik velem, nem bírok már a szüleimmel élni, nincs pénzem stb.stb.

Én viszont úgy érzem, hogy addig örüljön amíg hisztizek azon, ha keveset találkozunk és akkor aggódjon amikor már az sem érdekelne ha nem látnám hetekig.

Azt mondja foglaljam el magam, keressek munkát. Ezt csinálom, de így meg az az érzésem hogy ő csinálja a saját dolgait, eljár dolgozni és én is csináljam/foglalkozzam az én is kis életemmel. És számomra ez olyan rossz érzés.

Kezdő fizetésem nekem valószínű nagyon kevés lesz és abból nem fogok tudni megélni, ezért mindent elfogok követni azért hogy feljebb és feljebb lépkedhessek a ranglétrán. És az gondolom, hogy az összeköltözésünk is akkor csak arról fog szólni, hogy élünk egymás mellett én foglalkozom az én életemmel ő pedig az övével.

Szerintetek jogosak a félelmeim? Vagy már előre túl komplikálom az egészet? Valóban idegesítő lehet az, hogy páromnak folyton az én panaszkodásaimat kell halhatnia?

(De ha már neki sem panaszkodhatok, akkor kinek?)

(24/N)


2012. máj. 4. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan ugyanazokat a témákat hajtod, mindenki ráunna. Miért kell állandóan azon vinnyogni, hogy mi rossz, ahelyett, hogy örülnétek egymásnak, őt kérdeznéd, hogy milyen napjai voltak, beszélgetnétek valami semleges témáról stb. Szép is lenne a világ, ha mindenki állandóan csak nyavajogna. Csináljatok közös programokat, bújajtok össze, filmezzek, nevessetek, élvezzétek a jóidpt mittomén, csak kicsit dugulj már be. Attól még soha semmi nem oldódott meg, hogy valaki nonstop sopánkodik.
2012. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a férfiak számára.
2012. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés időt töltetek együtt, minek pazarlod azt is veszekedésre? Panaszkodj a barátoknak.
2012. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én viszont úgy érzem, hogy addig örüljön amíg hisztizek azon, ha keveset találkozunk"


Ő meg úgy érzi, hogy keveset találkoztok és azt is elcseszed a hisztizéssel.

2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem örül a hisztidnek. A pasiknak ez nem esik jól. Semmilyen hiszti, még az sem, ami őket "pozitívan" érinti.

Meg fogja unni, és otthagy a büdös fenébe. Az enyém ezt tette, ugyanezen okok miatt.


24/n

2012. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán megmaradtál valahol a dackorszakban, amikor csapkodod magad a földhöz, és mindenki rád figyel. Nem kéne..

A negatív hangulat fertőző. Figyeld meg, ha valakinek állandóan negatív töltetű szavakat magyarázol, egy idő után menekülőre fogja egy jó kis fejfájással. Mi értelme? Vedd észre a jót (akár tudatosan, ha ösztönből elutasítod), és beszélj arról. A saját hangulatod is jobb lesz attól, ha a pozitív dolgokat teszed a hátizsákodba, és nem húzza le az ólomnehéz hiánya a boldogságnak..Mert a hiány fáj, a jó hiánya, nem az, ami sz@r. Azt túléled.

Tehát: írd össze, mi az a néhány dolog, amitől sikerélményed lenne. Írhatsz olyat is, hogy kacsát etetni a tónál. Majd pipáld ki az összeset..

A munkaadók sem vesznek fel, ha olyan sötét a kisugárzásod, mint az éjszaka, lendület kell, meg pozitív gondolkodás.

17/l

2012. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sziasztok! ugyanez a problémám most a 3 hónapos kapcsolatommal. ez az első komoly nekem. szerintem az a probléma hogy a nők folyamatosan válaszút elé állítják a férfiakat,rögvest ledobják a láncot ha van valami probléma,a férfi látszólag ügyet sem vet rá holott gondolkozik a megoldáson és próbál higgadt maradni... én pl. hiába magyarázom barátnőmnek hogy ha rosszak az utak akkor is muszáj elmennem dolgozni kocsival és az ugyanolyan kockázatos mint őhozzá elmenni... ő városban lakik,én 15km-re tőle faluban. hiába magyarázom neki,itt jóval rosszabbak a közlekedés feltételei mindaddig amíg be nem érek a városba. hiszti,hiszti,hiszti... a zavaró az,hogy amúgy a kapcsolatok többségével nem lenne semmi probléma ha a nők és a férfiak megértenék egymást... de sajnos ez eleve nem így van. lányok csak annyit mondok,próbáljatok kicsit türelmesebbek lenni a fiúkkal,ők nehezen vagy esetleg semennyire nem mutatják ki az érzelmeiket,nem pedig utolsó tuskók. a nő érzékenyebb,törődést igényel,a férfi épp ellenkezőleg...
2013. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túlkomplikálod, igen! Mindig a nehézségeket nézed, nem azt, hogy mi a megoldás. Nem azt, hogy hogyan lehet csinálni, hanem hogy hogyan nem lehet... Azt hiszem erre mondják, hogy "sok bajú". Bocsánat. Persze lehet néha panaszkodni, de nem állandóan!


A hisztivel óvatosan.

A hisztit meg nagyon nem szeretik a férfiak, vagy mondják vagy, de alapvetően utálják/juk! Monják/juk szépen is, kevésbé szépen is és egyszer csak betelik a pohár...


29F

2014. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!