Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichopatával lennék kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopatával lennék kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy egy pár hónapja érzékelem ezeket a változásokat a barátom felé. Nem élünk együtt, a barátom 60 km-re él tőlem, így csak hetente 2 napot szoktunk együtt tölteni. Ő alszik nálunk.

Így visszagondolva már az elején nagyon erőltette a szexet, azt mondta feküdjek le vele, mert ő már régen volt együtt nővel. Első randin is már állandóan csókolgatott, ölelgetett, de akkor ez imponált, mert régóta magányos voltam.

Mindig elvárja hogy készítsek neki kaját, és még az ágyba is vigyem be neki. Már mostanában szex közben sem csókolgat, sem nem ölel át, mint eddig. Sokszor úgy érzem mintha csak így meglennék neki, és kész. Amikor én akarok szeretkezni, akkor mindig nemet mond, de ha ő akar, akkor nekem készen kell állni.

Kimegyek a wcre mindig megkérdezi mit csináltam ott, ha sokáig vagyok, azt is megjegyzi.

Azt is mondta már rám, hogy olyan ribi vagyok, mint a többi exe, utána bocsánatot kért. Még egyszer azon is elgondolkodtam, hogy lehet csúnya lennék, mikor mondta, hogy olyan vagyok, mint egy töltött csirke. 172 cm, és 55 kg vagyok.

Előttem is nézegeti a női ismerőseit, sőt elég sokszor még az exeire is rákeres, és azokra a nőkre, akikkel beszélgetett.

Ha a szakítás felmerül, akkor mondja, hogy értem senki sem tett meg, annyi mindent, mint amennyit ő. Meg hogy biztos sírnék utána sokat. Én meg félnék attól, hogy 28 évesen már sokkal nehezebben találnék valakit, hisz a barátom előtt is nagyon magányos voltam 2 évig.

Ő szereti ha minden úgy van a kapcsolatban, ahogy ő akarja, és hogy ő a főnök, persze ezután kijavította magát azzal, hogy viccel. Eljegyezni, elvenni pedig csak akkor fog szerinte, ha rendesen viselkedek, és még a rendes viselkedés után azon is elgondolkodik, hogy elmegyünk-e olyan közös programokra, amikre én is szeretnék elmenni.

Egyszer azt mondta mennyire beteg, és nem tud velem találkozni, de azért a haverjával elment csavarogni.


2021. okt. 21. 14:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
FUSS !!
2021. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
96%
Nem értem, hogy miért írtad le ezeket. xd Ha ilyen szörnyű a helyzet, akkor hagyd el és kész. Ilyen egyszerű.
2021. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Töltött csirke XD D D D DD. DD D. D D Ez nagyon jó.


Igen, szakíts, de úgysem fogsz.

2021. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
93%
Nem pszichopata, annak más jelei is lennének. Simán f@szfej, szerintem.
2021. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Addig olvastam nőkkel beszelget...
2021. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem pszichopata, nem is értem, miből gondolod.


Ő csak egy seggfej, aki kihasznál. Dugogat heti 2 napot, amíg nem talál jobbat.

Ennek így semmi értelme. Szakíts.

2021. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
99%
Nyugtasd meg magad a csávó nem pszichopata. Szimplán egy ürítőputtony vagy számára amibe heti két napon beleüríti a zsákot azt annyi. A helyedben én gyorsan dobnám a fenébe és keresnék olyan partnert aki megbecsül.
2021. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem pszichopata. Ne dobálózz ilyen szavakkal ha a jelentését sem tudod.
2021. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
99%

Heti kétszer írod ki a storyt és szolgálod őt tovább.

További sok boldogságot kívánok nektek!

2021. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

"1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt"


H b+ veletek kajak nem szabad jól bánni

2021. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!