Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyagiakat hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagiakat hogyan szoktátok megbeszélni, ha még nem éltek együtt?

Figyelt kérdés

Ma délután a barátommal elmentünk gyrosozni, de még nem voltunk ott és csak helyben derült ki, hogy nem lehet kártyával fizetni (ami sztem amúgy nem is törvényes manapság, de ez más téma). Nála nem volt kp, nálam is csak egy 10 ezres és odaadtam neki, hogy ő fizesse ki (én nem szeretek, ha ő is velem van). Amíg fizetett én az asztalnál vártam meg, aztán egyből másra terelődött a szó és csak itthon jutott nekem is eszembe, hogy nem adta vissza a visszajárót. Most nem tudom szóljak-e neki meg az nem lenne-e fura, mert az esetek 90%-ban ő fizet és volt már olyan, hogy pl.nálam nem volt kp és adott oda nekem, aztán nem is kérte vissza. Csak most nem beszéltük meg és nem tudom ő hogyan gondolja vagy mi volt ez.

Nem nagyon szoktunk ilyen anyagi dolgokról beszélni és nem tudom hogyan írjam meg vagy mondjam neki holnap vhogy viccesen, hogy nála maradt a visszajáró? Ezt hogy szokás? Nekem ez mindig kellemetlen téma.


2021. okt. 21. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi mindketten diákok vagyunk, általában megbeszéljük milyen kaliberű kajálás/kiadás lesz. Ha náluk főzünk, akkor úgy a vásárlás 1/3át fizetem, általában több helyről szerezzük be a cuccokat, így az egyiket. Ha pl iszunk vmit a városban azt általában ő (fiú), de ha ebédelünk akkor felajánlom, hogy kifizetem a részemet. Ha veszek veki egy könyvet pl, attól függ hogy kérte vagy ajándek. Óvszert egyszer én egyszer ő. De ha pl már kétszer én vettem és le vagyok égve akkor simán mondom hogy vagy csipkeded magad vagy nem fog menni a dolog :D Amikor meg főzünk akkor ő szokott szólni hogy tésztás kaját nézzek ki, mert kicsit csóri, aztán vagy adok bele többet vagy olyan receptet keresek :D Szerintem nem kéne ezen problemázni. A pénz tényleg necces téma de ha hasonló a hozzáállásotok, és remélhetőleg az, akkor nem kéne ebből feszültségnek lennie. Kérdezz rá hogy "amúgy a pénzt elfelejtetted visszaadni? Mert tudom sok dolgot te fizetsz, ha úgy érzed megtarthatod/ Mert most vennem kell a kutyámnak féreghajtót meg magamnak egy neocitrant és kene rá pont az a 6e ft, ha gondolod mostantol majd tobbet adok bele"
2021. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 voltam, köszi a plusz pontokat😁


Normàlis gyros:

Pesten csak törökös gyrosok mennek leginkább , 1000ft èrt, kapsz kb. Egy szart màkkal ( jó az , csak nekem kb a második után unalmas )

Ennèl azért jobb kategória ahogy fent is írja valaki , a "görög gyros" , az olyan 1600 körül mozog

A Szabolcsi gyros 1200 volt sajttal legutóbb nyáron

(Van a dörner horvàtorszàgba,az àràra nem emlèkszem 2xxx valamennyi volt)


De mèg mindig pitàról beszèlünk.


Ha fogjuk mondjuk a legdràgàbbat , és adunk hozzá két üdítőt, az 4000~


Ez az ember, neked a pàrod

Nekem mèg mindig egy szar fillèrk**ó, aki gyakorlatilag meglopott tèged - de ez az én felfogàsom.

Remèlem azért az élet màs területèn azért kompenzàl.


Nyomhatjàtok a diszlàjkot.

2021. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mertek ilyen apróságokat megbeszélni, elgondolkoznék a helyetekben hogy ér-e bármit ez a "kapcsolat"...
2021. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!