Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy büdös?

Figyelt kérdés
Már négy éve házasok vagyunk és úgy érzem mostanában el hanyagolja a tisztálkodást, keveset fürdik es büdös a lehellete. Ez sajnos eléggé megnehezíti a kapcsolatunk mivel nekem így nincs erőm hozzá érni, ő pedig nem érti meg hogy miért kerülöm. Hogy mondjam meg neki hogy piszkos anélkül hogy megbántanám? Nagyon sertődékeny.

2021. okt. 22. 11:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, miért szokott le a fürdésről. Miért baj, ha megsértődik? :D
2021. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Dimalosjozsef válasza:
0%

Szia kedves! Szerintem a férfiak nem büdösek, hím szaga van!!!!! ha nem akar fürdeni nem fürdik, nem lehet ezt ráerőltetni kedveském☝️

De ha nagyon elfajul a dolog javaslom az imádkozást, imádkozz hogy ne legyen büdös🙏

2021. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Esténként menjetek együtt fürdeni, meg fogatmosni.
2021. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát sértődjön. Az nem sértő, ha büdösen fekdzik melléd? Ne már, hogy csak az ő kis lelke számít a házasságotokban!
2021. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Sajnos ha megsértődik gyakori hogy nem szól hozzám napokig vagy haza sem jön, ritkább esetekben ilyenkor más nő "barátaihoz" szokott elmenni. Félek hogy ha megsértem elhagy engem
2021. okt. 22. 11:40
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ezen 4 év házasság után megsértődjön! Az ágyba se engedném be, nemhogy mást...
2021. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
98%

Nincs valami problémája?


Pl. jellemző a depressziós emberekre, hogy már a tisztálkodáshoz sincs lelki erejük.

2021. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

"Félek hogy ha megsértem elhagy engem"


Hagyjon. Vagy lépj te.

2021. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Kedves József, sajnos ezen a szagon az ima nem segít
2021. okt. 22. 11:44
 10/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hagyhatom el, együtt neveljük a két éves kislányunkat egyedül pedig képtelen lennék felnevelni őt
2021. okt. 22. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!