Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy büdös?

Figyelt kérdés
Már négy éve házasok vagyunk és úgy érzem mostanában el hanyagolja a tisztálkodást, keveset fürdik es büdös a lehellete. Ez sajnos eléggé megnehezíti a kapcsolatunk mivel nekem így nincs erőm hozzá érni, ő pedig nem érti meg hogy miért kerülöm. Hogy mondjam meg neki hogy piszkos anélkül hogy megbántanám? Nagyon sertődékeny.

2021. okt. 22. 11:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meg fog, egy het mulva .eg budosebb lesz
2021. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én barátomnak egy egésznap után a lába szokott büdös lenni, de neki voltak régebben egészségügyi gondjai vele, azért. Én se szeretném megbántani, ezért én utalgatni szoktam rá.

Pl amikor hazaérünk, először én megyek el zuhanyozni, addig ő elkezd csinálni valami kaját, majd mikor én végeztem, mondom neki, hogy befejezem a kaját, amíg ő is lezuhanyozik.

Vagy mondom neki, hogy most cseréltem ágyneműt, nem szeretném, ha utcai ruhában belefeküdne. Ami teljesen igaz is, én sem szoktam, nekem mindig az az első dolgom, ha hazaérek, hogy lezuhanyozzak. Mondjuk ez sokszor nem jön be, mert általában csak leveszi a ruháit...

Vagy kinyitom az ablakot, akkor is, ha hideg van, és közben halkan azon "gondolkozom", hogy vajon mi lehet büdös.


Nem mindig, de néha bejönnek ezek és elmegy zuhanyozni.

2021. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%
Ja, hát azt szoptad 😂
2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
49%
-"Ömlik a bűz a pofádból"
2021. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
98%

Aha, tehát büdös, fenyeget, ha meg megsértődik, akkor eltűnik egy lány barátjához éjszakázni. :D


Sok boldogságot, vállaljatok még 2 gyereket legalább!

2021. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
93%
Kérd meg a munkatársát, hogy szóljon rá, hogy büdös. Ha tőled hallja, akkor dacolni fog valszeg. Ha mástól, akkor lehet elgondolkodik.
2021. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

Azért ezt egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni úgy, hogy ne legyen belőle sértődés. Igencsak komoly probléma, ha te nem mered felhozni, mert attól félsz, hogy ezért elhagyna.

Ha az egyenes, nyílt kommunikáció nem megfelelő számodra, akkor marad a célozgatás. Pl. miután te fürödtél, szólj neki, hogy szabad a fürdő, menjen ő is. Vagy ne azt mondd, hogy büdös, hanem azt, hogy érzed egy kicsit leizzadt, nem zuhanyzik le gyorsan stb. Ez így egyáltalán nem bántó szerintem, hiszen bárkivel előfordulhat.

2021. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
23%
"büdös vagy babàm" 😆
2021. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
97%
Itt már rég nem csupán annyi a baj, hogy büdös
2021. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ma este ha haza ér megpróbálok vele beszélni erről finoman. Köszönöm a tanácsokat!
2021. okt. 22. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!